ברוכים הבאים לעל היין

אתר לאנשים שאוהבים יין 

היינות שהם הכי פסח 2011

אלו לא "סתם" יינות. אלו יינות פרימיום, דגל, רזרב, ספיישל, ואו כל סופרלטיב שתבחרו בכדי לתאר את "הנבחרת הלאומית" וכן, לא כל חברי הנבחרת התייצבו לרשימה זו וכבודם במקומם מונח רק שלצערי הם לא באו אל פי לטעימה ולי זה חבל.


 

יקב פלטר

בשבת האחרונה, קיימה משפחת פלטר את ההפנינג השנתי של השקת יינות היקב בבית אבי המשפחה סם פלטר במושב צופית שבשרון. עשרות רבות של חברי מועדון הלקוחות של היקב, ניצלו את השבת היפה לפקוד את בית המשפחה ולחגוג יחד עם טל וניר וסם ומיצ' אחיו של סם לצד הרעיות וילדי המשפחה את החגיגה השנתית.


 

יש סיבה להילולה ביקב עמק האלה

מזג האוויר שאפיין את יום שישי האחרון, עשה עצמו הכי מתאים לשעון הקיץ. בחוץ היה חם וביקב עמק האלה התמרקו ועשו את הכוונונים האחרונים לקראת הגעתם של עשרות רבות מחברי מועדון הלקוחות של היקב לחגוג כבמידי שנה את החג הממשמש ובא ואת השקתם של שלושה חדשות ועדכונים של היקב.


 

השקת יינות ביקב צרעה

ביום שישי האחרון, קיימו אנשי יקב צרעה את ההשקה של שני היינות החדשים של היקב : הרי יהודה 2009 ושורש לבן 2010.


 

יקב רות

"יקב רות" ממוקם באזור חממות כפר רות, במבנה עטוף ריחות יין. חביות עץ האלון, שבהן מתיישן היין, נחות סדורות בחדר שקירותיו כהים. באולם הייצור והתסיסה נמצא ציוד המשמש להכנת היין, מכשיר הפרדה, משאבות, מכבש ומיכלי התסיסה, בחדר נוסף ממוקמת המעבדה המשמשת לבחינה קפדנית של מצב היין בזמן התהליכים השונים.


 

היטל צילו של ענק - יקבי ברקן משיקים סופרייר, קברנה סוביניון 2007

לא בכל יום, מוציא יקב יין אותו יש המכנים "פרימיום" או "גרנד רזרב" או "יין דגל" או אפילו ובזהירות המתבקשת "יין גדול". התמחות בזן ענבי הקברנה סוביניון נמצאת בלב העשייה של יקבי ברקן. וקברנה סוביניון מסדרת העילית Superieur הוא היהלום שבכתר עשייה זו.


 

יקבי רמת הגולן משיקים ירדן קצרין 2007

יקבי רמת הגולן משיקים בימים אלה את ירדן קצרין 2007, ומזמינים את אוהבי היין למסע מיוחד ומרתק, המגלם בתוכו את הביטוי המובהק ביותר לפילוסופית היצירה ולחזון של יקבי רמת הגולן.


 

יקבי אסיף - השקה לבנה בהחלט

זהו סיפור של מסע. זהו סיפור של חיפוש אחר הממסך המושלם. זהו סיפור של אסטרטגיה ומתווה ברור של יינן שהחליט לכייל את החך שלו לעשות ולהיות הכי טוב ביינות לבנים תוך ירידה לדקויות ולניואנסים העדינים של יין לבן...


 

דונה פוגטה

"הדוש" של עודד כהן ו"הסקוטית" שבבעלות דן ליאור, החליטו לעשות מיזם משותף ולחבר את התפישה הבוטיקית של עודד כהן הבאה לידי ביטוי בבחירת היינות שלו...


 

יקב ססלוב משיק חדשות ועדכונים יין דגל קברנה סוביניון רזרבד 2007

ו-קדיתא יין קינוח גלילי מכרם בגידול אורגני

יקב ססלוב מיקבי הבוטיק הראשונים בישראל, הנו יקב בוטיק משפחתי שהוקם על ידי ברי ססלוב ב-1998...


 

אחד מול אחד - ראיון אישי עם יעקב מורד מיקב מורד

"יקב מורד הוקם כיקב בשנת 1999 כשאחד המוצרים הראשונים והבולטים היה שיכר העשוי מרימונים. היו לנו בגינה 10 עצי רימונים ומכאן זו תחילת הדרך..."


 

השקה עתידית ביקב שורק

כמיטב המסורת בחצר יקב שורק הסמוך ליקב ומשקיף לכרם ולגבעות יהודה. התקיימו לאחרונה, בשני סופ"ש, אירועי מכירת היין העתידי של היקב זו השנה השלישית.


 

יקב עגור הרי יהודה משיק שני חדשות ועדכונים

יקב עגור והיינן שוקי ישוב, השיקו שני חדשות ועדכונים המצטרפים אחר כבוד לפורטפוליו היינות של היקב. היקב מייצר יין לבן, יין רוזה ושני יינות אדומים.


 

חדשות