חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות

אודות

ברוכים הנכנסים בשערי האתר שלי, שכולו אהבה ליין ועל היין

שמו "על היין" וכתובתו WWW.ALHAYAIN.COM

כ- 24 שנים, אני כותב על יין וזאת בזכות אהבה רבה ועל שום העובדה שאין זו כלל פרנסה ולו של אגורה אחת, אלא חיבה ותחביב, המתחברים לתרבות ולעניין ולמהות. האתר עדכני כמעט ברמה היום-יומית, והוא נגיש, צבעוני, ידידותי למשתמש ובגובה העיניים. עיקר כתיבתי הנה על יין, אבל תמצאו כאן סיקורים רבים של משקאות אלכוהול ובירה וגם סיקור מסעדות וסעודות וגם טיולים מקצועיים קולינריים בחו"ל מטיול יין בגיאורגיה כאורח בתמיכת משרד המסחר והתעשייה הגיאורגי , מטיול יין בפיימונטה, מטיול יין בפורטוגל כאורח יצרנית פקקי השעם הגדולה בעולם חברת AMORIM, ומטיול בסין. 

ברצוני להתרחק מיומרנות וגאוותנות לפיכך, לא תמצאו כאן ביקורות עם ציונים ממוספרים, אלא התרשמות מהמקום הכי נכון והכי נקי של יינות אותם טעמתי, אליהם נחשפתי, ביקבים בהם ביקרתי ובאירועים בהם השתתפתי ואת רשמיי סיקרתי ותמצאו כאן גם שיחות והגיגים עם ייננים ובעלי ומנהלי יקבים עמם נפגשתי ושוחחתי ואת רשמיי העליתי. חשוב לי תמיד, להעשיר את הרשמים הכתובים בתמונות חיות עשירות במידע ובצבע והן מצולמות עד כמה שכישוריי מאפשרים זאת בעין חדה רגישה ואמנותית.

כמו בכל נישת מדיה, לא תמיד יש לי מספיק מקום להעלות את כל החומר המגיע לידיי ולא תמיד יש לי מספיק מידע בכדי לשתף את כולם ולא תמיד יש לי בכלל את הזמן לשבת ולהתרכז ולכתוב מה שקורה בד"כ אחרי שכבר כל משפחתי נמה את שנתה, או נעורה משנתה עם הנץ השחר. אבל, חשובים לי מאוד, האנשים שעומדים מאחורי תעשיית היין וחשובים לי מאוד הייננים ואני מלא הערכה על היינות והעבודה, ההשקעה והמאמץ, שעומדים מאחורי הבקבוק, מהכרם ועד ליין המוגמר.

קודם לכן, כתבתי לאתר "אכול ושאטו", לרשת המקומונים "גל גפן", לאתר היין המקצועי "סומלייה" ולאתר "איש הענבים".

יש לי תיאבון להעלות כתבות על היין, שדרכן, אני מבקש לשתף אתכם ולהעביר אליכם את החוויה וההנאה.

מאז הקמת האתר בחודש מרץ 2011, הגעתי לכמות לא מבוטלת ממוצעת של כ- 1500 – כניסות מדווחות ליום, לרבות כניסות מהולנד וטוסקנה באיטליה, שהן כ- 45,000 כניסות unique לחודש, לפורטל היין שלי, של קהל צמא לחשיפה למידע, חם, נגיש, עדכני וצבעוני בתחומי היין בישראל ועולם הבירה והאלכוהול. זאת ועוד, למעלה מ- 3,000 עוקבים מהארץ ומהעולם בפייסבוק, מרביתם חובבי ואוהבי יין וכן מהקהילה העוסקת בקולינאריה בישראל, זוכים להתעדכן ON-LINE בכל אייטם המתפרסם אצלי.

אני מאמין, שכל במה, היא במה טובה, וכל פרסום טוב, הוא פרסום טוב.

כולי תקווה, שבזכות היותו של האתר עצמאי ונטול מחויבות או השפעה של כל גורם אחר והוא כולו נבנה ומתוחזק על-ידי 2 מבניי והם: אור רובין גאון המחשבים וניר רובין, שהשקיע מחשבה, זמן, הרבה רצון וידע, לעשות את האתר מתקדם נגיש ומודרני לשנת 2023. תמצאו באתר עניין ושפה ברורה בגובה העיניים והתוצאה לפיכך היא לפניכם.

תפיסת עולמי נחה על הבסיס שאין צורך לדאוג. למעט משני דברים. או שאתה בריא או שאתה חולה. אם אתה בריא הרי שאין לך ממה לדאוג. אם אתה חולה, ישנם שני דברים לדאוג בגללם או שאתה תבריא, או שאתה תמות. אם תבריא, הרי שאין לך ממה לדאוג ואם תמות ישנם שני דברים לדאוג בגללם או שתגיע לגן עדן או שתגיע לגיהנום. אם תגיע לגן עדן, הרי שאין לך ממה לדאוג. ואם תגיע לגיהנום, אתה תהיה כל כך עסוק ללחוץ ידיים לחברים ולמכרים, שלא יהיה לך זמן לדאוג. אז למה לדאוג?

הערת זכויות יוצרים לאתר זה ולדף הפייסבוק שלי :

אתר זה, המנוהל כולו ללא כוונת רווח, מכבד זכויות יוצרים, צווי בית משפט וכיו"ב.

התכנים (טקסטים, תרגומים, תמונות וכד') הועלו לאתר בתום לב, התקבלו אצלי ממשרדי יח"צ, או נלקחו מאתר היקב, ללא כל כוונה לפגוע בזכויות כלשהן או בצווים שיפוטיים.

במידה והנך סבור/ה כי בתכנים הנמצאים באתר יש משום הפרת זכות יוצרים, או הפרת צו שאינה ידועה לנו, הפוגעת בך, אנא הודיענו ואנו נסיר אותם מיד ואו לחילופין ובו במקום נעדכן את פרטיך וניתן לך ובכבוד הראוי, את זכותך כדין.

Disclaimer: All images IN MY FACEBOOK PAGE unless otherwise noted, have been taken from the FACEBOOK and are assumed to be in the public domain. I post all kinds of pics of quotes and share from MANY other pages. If YOU like to party, you've come to the RIGHT place!  In the event that there is still a problem or error with copyrighted material, the break of the copyright is unintentional and non-commercial and the material will be removed…SORRY ! …TNX
DANNY RUBIN

שלכם,

דני רובין

Scroll to Top