חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מותגי בירה ואלכוהול

"מבשלת שריגים" – סדרת "רונן" – בירה רימונים כשרה! במהדורה מיוחדת – בירה שהושקה בחגיגות 11 שנים למבשלת שריגים וליום העצמאות.

המבשלה: "מבשלת שריגים" הוקמה על ידי שני חובבי בירה שבמהלך קריירות ההייטק שלהם נחשפו לבירות שונות מהעולם והחלו לבשל בירות שאהבו כתחביב לשעות הפנאי. בסוף 2011 החליטו השניים, אוהד ועופר, להקים ביחד מבשלת בירות בוטיק מקצועית. המבשלה מציעה מגוון של בירות בשתי סדרות: סדרת "עמק האלה" – בירות בסגנון אירופאי איכותי קלאסי. מבשלת שריגים רונן – בירה רימונים עם מהדורה מיוחדת – בירה שהושקה בחגיגות 11 שנים למבשלת שריגים וליום העצמאות.

חוגגים 76 לישראל עם בירה אלכסנדר! מבשלת הבירה הישראלית הטובה בעולם, מציעה מארז עצמאות מעוצב ומפנק

יום העצמאות מקבל השנה משמעות קצת אחרת, ואת החג שהפך למשמעותי וישראלי אפילו יותר – ראוי לחגוג עם מותגים ישראלים. לכן כבכול שנה, מבשלת בירה אלכסנדר, הבירה הישראלית המעוטרת ביותר בעולם, השיקה מארז מעוצב וחגיגי במהדורה מיוחדת לחגיגות עצמאות ופתיחת עונת קיץ 2024 של המבשלה. מבשלת אלכסנדר הוקמה ב- 2008 בעמק חפר בסמוך לנחל אלכסנדר על ידי אורי שגיא. חזון המבשלה הוא לייצר בירה ישראלית מעולה שתעמוד בשורה אחת עם מיטב מבשלות הקראפט הבוטיקיות בעולם. באלכסנדר מייצרים בירה טרייה, לא מסוננת ולא מפוסטרת, מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. הבירה מיוצרת בתהליך קפדני וארוך מהרגיל המבוסס על ידע ומסורת של מבשלות איכות אירופאיות, בכמויות קטנות שמאפשרות הקפדה ושליטה מלאה באיכות. הבירה של מבשלת אלכסנדר היא מהמעוטרות ביותר בקרב מבשלות הבירה בישראל. כמו כן, בירה אלכסנדר היא היחידה שזכתה במדליות זהב באולימפיאדת הבירה בגרמניה, מה שהפך אותה לבירה הישראלית הטובה בעולם.

חברת א.ג.ת.ד שמחה להשיק בימים הקרובים סדרה חדשה של וודקה רגילה + וודקה בטעמים. וודקה פורטי, וודקה מידנייט, כשרים מהדרין כל ימות השנה וגם כשרים לפסח, בהשגחת ” קיי משולש” ובאישור הרבנות הראשית, לכבוד פסח 22 אפריל 2024 י״ד נִיסָן תשפ״ד.

חברת א.ג.ת.ד שמחה להשיק בימים הקרובים סדרה חדשה של וודקה רגילה + וודקה בטעמים. בסדרה ייחודית זו כל הסוגים כשרים מהדרין כל ימות השנה וגם כשרים לפסח בהשגחת ” קיי משולש” ובאישור הרבנות הראשית. כשרות זו מאפשרת לכלל האוכלוסייה המקפידה על צריכת מוצרים כשרים לפסח להשתמש במשך החג ולהתענג על משקה אלכוהולי איכותי ומשובח . הרכיבים נבחרו בקפידה רבה ובדגש על איכות. הסדרה מיוצרת במזקקת “אוונדיס” הולנד. וודקה פורטי, וודקה מידנייט, מומלץ לכבוד פסח 22 אפריל 2024 י״ד נִיסָן תשפ״ד.

בריזר, מותג האלכוהול המרענן מבית חברת בקרדי העולמית מציע לראשונה מהדורה כשרה לפסח בטעם האהוב והנמכר – בריזר אבטיח

המותג Bacardi Breezer, משיק בריזר אבטיח, כשר לפסח בהשגחת הרבנות הראשית לישראל. טעם האבטיח מצטרף לראשונה לשני הטעמים הכשרים לפסח שמוצעים בכל שנה – לימון ואננס בריזר, המרענן האלכוהולי מבית חברת בקרדי העולמית מציע לראשונה את הטעם האהוב, אבטיח, במהדורה כשרה לפסח שיימכר יחד עם מהדורות הלימון והאננס שכשרות לפסח גם כן.

יקבי כרמל והשף עומר מילר משיקים: מארז "ארק כרמל" מיוחד לכבוד פורים

יקבי כרמל, משיקים לכבוד חג הפורים, מארז ארק מיוחד, שנוצר בשיתוף פעולה עם השף עומר מילר, אחד השפים המובילים והיצירתיים בישראל. המארז כולל בקבוק ארק כרמל ומתכון חדשני למנת סלמון מיוחדת, המשתלב קולינרית עם טעמו של הארק.

"LA PURTA NEGRA" סדרת הטקילות שתהפוך את הערב שלכם למעניין במיוחד – בייבוא של חברת "צור עולם של יין"

חברת "צור עולם של יין" המייבאת יינות ומשקאות אלכוהוליים כשרים מובחרים מרחבי העולם, בין היתר מהמדינות ביניהן צרפת, קליפורניה, איטליה, ספרד, פורטוגל, ארגנטינה וניו זילנד, משווקת 2 מוצרים חדשים תחת המותג:

"LA PURTA NEGRA", אשר מיוצר במקסיקו. מדובר בטקילות, המכילות בתוכן 40% אלכוהול, וכל בקבוק בסדרה מכיל 750 מ"ל משקה. כשר בהשגחת הרבנות הראשית לישראל.

בירה אלכסנדר מארחים 80 חיילים היישר מהלחימה בעזה

ממשיכים לפעול למען מפונים ואנשי כוחות הביטחון: בירה אלכסנדר מארחים היום 80 חיילים היישר מהלחימה בעזה אשר יגיעו להתרעננות ולטעימות במרכז המבקרים
כבר מהשבועות הראשונים למלחמה התגייסה בירה אלכסנדר לפעילות חברתית עם סיירת בירות טריות והופעות חיות שנדדה בין מרכזי מפוני העוטף ברחבי הארץ. גם כעת, ממשיכים באלכסנדר לתרום לחוסן ולהעלאת המורל של הלוחמים בשטח ומארחים 80 חיילים שיגיעו למרכז המבקרים לאחר שבועות של לחימה בעזה.

1 2 39
Scroll to Top