מותג הוודקה האמריקאי Tito's handmade Vodka ביבוא ושיווק יקבי כרמל, ממשיך לצמוח ומשיק מיזם פילנטרופי בשיתוף עם ומרכז "נא לגעת" הפרויקט המשותף כולל סדרת מופעי מוזיקה בחושך בהשתתפות אמנים מובילים במהלך המופעים יימכר קוקטייל DARK TITO'S וההכנסות ייתרמו לטובת הפרויקט

Tito's handmade Vodka, מותג הוודקה הנמכר ביותר בארה"ב והצומח בעולם, מרחיב את אחיזתו בשוק הישראלי ובהתאמה לאסטרטגיה הגלובלית, משיק מיזם פילנתרופי בשיתוף עם מרכז התרבות הייחודי, "נא לגעת", הפועל כעמותה ללא מטרות רווח למען אנשים עם מוגבלויות בחברה, וכל משאביו מתועלים לשימור ייחודיותו כמרכז תרבות יחיד מסוגו בעולם. זהו המיזם הפילנתרופי הראשון של מותג הוודקה Tito's בישראל, כחלק מהאג'נדה של המותג להפוך את העולם למקום טוב יותר – קו אותו מוביל הבעלים של המותג ברט "טיטו" בברידג', שגדל על ערכים של תרומה לקהילה כשגרת חיים. באירוע חוויתי וחושי לכתבי יין ואלכוהול, שהתקיים במרכז נא לגעת, התקיימה סדנת MASTRR CLASS של וודקה Tito’s מותג יבוא של יקבי כרמל, עם Hirman Asnadi הנושא בתפקיד Head of Brand Development & Training. הבחור הצעיר החייכן והחביב הזה, יליד סינגפור ומשרד עסקיו בדובאי, הגיע כאורח יקבי כרמל והנעים למוזמנים שלל קוקטיילים מדהימים וטעימים שכולם על בסיס Tito's handmade Vodka

במסגרת שיתוף הפעולה יתקיימו במרכז "נא לגעת" סדרת מופעי מוזיקה, שיבוצעו על ידי אמנים מובילים, מהשורה הראשונה וכן אמני סטנד אפ חרשים, אשר יופיעו בחושך באולם המופעים של מרכז "נא לגעת"  ביפו.

פגשתי לשיחה קצרה את לואיז דרורי מנהלת שיווק ופיתוח עסקי של מרכז נא לגעת ושמעתי ממנה את הדברים הבאים: "בעצם זה שיתוף פעולה שנולד בזכות הבעלים של המותג Tito's handmade Vodka והוא פילנטרופ. והוא אמר במקום לעשות פעולות שיווק כאלה ואחרות בואו ונעשה משהו אחר משהו שונה. פנו אלינו מיקבי כרמל נציגי המותג בישראל ואנחנו אמרנו להם: "יש לנו רעיון פצצה בשבילכם" אנחנו נעשה סידרה של מופעי מוזיקה בחושך. זה אומר שיבואו לכאן אומנים מהשורה הראשונה, למופע חי מול קהל, רק שהאומן לא רואה את הקהל והקהל לא רואה את האומן והמוזיקה כאן היא שסובבת את כולם במלוא עוצמת חווית השמיעה. באולם קהל של 317 איש בתפוסה מלאה שיבואו לקבל משהו אחר, משהו שונה, משהו שנשען על החושים, כשהמטרה היא להגביר את המודעות לנושא של הלקות החושית הזו הנקראת עיוורון. של אנשים עיוורים ושל אמנים עיוורים. כחלק מהבילוי, יוקמו עמדות בר במתחם, שיציעו לקהל טעימות של הוודקה, כשההכנסות ממכירת האלכוהול, יסייעו במימון סדרת המופעים הזו. אנחנו נזכה בחשיפה נוספת לה אנחנו תמיד זקוקים וכך גם מותג הוודקה".

לטובת הפרויקט המשותף יושק קוקטייל ייחודי בשם DARK TITO'S שכל ההכנסות ממכירתו במהלך ההופעות יתרמו לפרויקט. במקביל, תתקיים פעילות תרומה ממכירת בקבוקי Tito's בחנויות יין ואלכוהול נבחרות.

*המופעים הראשונים יתקיימו ברבעון האחרון של השנה.

*מחיר כרטיס למופע ₪.Tito's Dark Live 100-150 

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל המשווקת את וודקה Tito's בישראל: "אנו גאים ונרגשים לצאת לדרך עם פרויקט ראשון מסוגו בישראל ולהביא את חוויית החושים שוודקה טיטוס מייצרת בכל טעימה, לטובת העלאת המודעות לאמנים עם מגבלה חושית. אנו רוצים לתת ערך מוסף לצרכנים שלנו ולכן אנו משקיעים משאבים בנושא. אני שמח ששותפינו במותג הוודקה המובילה Tito's חולקים איתנו את הרצון לשנות והצטרפו לצדנו למהלך, תחת הפלטפורמה הנפלאה של מרכז נא לגעת."

אורן יצחקי מנכ"ל מרכז 'נא לגעת' :"אנו שמחים ומודים ליקבי כרמל יבואנית מותג הוודקה Tito's על ההתגייסות והרצון לקחת חלק פעיל הן בפעילות התרבותית שלנו והן ברצון לפעול למען הגברת המודעות לאתגרי האחר והשונה. נשמח לארח קהלים מכל קצוות הארץ במרכז ע"מ ליצור נקודת מפגש בלתי אמצעית וכמובן לבוא וליהנות ממופעי המוזיקה הייחודיים".

אודות Tito's handmade Vodka :
וודקה Tito's 40% העשויה בעבודת יד, מיוצרת מתירס, ולא מחיטה או שעורה כמקובל, מה שמעניק לה טעם מתוק במקצת, והופך אותה גם לוודקה ללא גלוטן. זוהי וודקה צלולה עם ניחוח מתוק של תירס, טעם חלק וגוף מלא. הצלילות והחלקות של Tito's היא הביטוי הנקי ביותר של המוצר, והיא אחד מסוגי הוודקה האידיאליים לשתייה ללא תוספות וללא טעמי לוואי!

וודקה Tito's יצאה לדרך בשנת 1996 עם החלטתו של ברט "טיטו" בברידג', גיאו-פיזיקאי חובב וודקה מאוסטין, טקסס, לייצר את הוודקה הטובה ביותר בעולם – וודקה חלקה וטהורה. לאחר ניסויים רבים, הוא החל לייצר ולשווק את הוודקה שלו בעצמו, כבר באותה שנה.
כמו המרשם של הוודקה, גם ציוד הייצור תוכנן על ידי טיטו בעצמו, על פי שרטוטים של מזקקות עוד מימי האיסור על שתיית אלכוהול. כדי להבטיח את האיכות, הוא בחר בשיטת ייצור בזיקוק דודי מסורתי במקום בתהליך זיקוק רציף כמו בסוגי וודקה רבים אחרים.

120 ₪. הנו המחיר מומלץ לצרכן של וודקה Tito's לבקבוק של ליטר.

100 ₪. לבקבוק של 700 מ"ל

ניתן להשיג בחנויות היין ובחנויות תדמית ברחבי הארץ

אודות מרכז "נא לגעת":
 "נא לגעת" הנו מרכז תרבות ואמנות שוקק חיים ויחיד במינו בעולם, המהווה מודל מוביל וחדשני בכל הנוגע לשילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה ובמה למפגש שוויוני בין אנשים חירשים, עיוורים וחירשים- עיוורים ובין הקהל הרחב. המרכז הוא בית לתיאטרון 'נא לגעת', למסעדת החושך 'בלאקאאוט', למתחם האירועים 'קפיש' ולמרכז סדנאות.

 "נא לגעת"

רציף העלייה השנייה,

 תיבה מס 6, נמל יפו, תל אביב

wazeחניון נמל יפו (חניה פתוחה וחינמית)

לאחר החניה יש להמשיך ברגל כ-4 דקות לכיוון צפון. בכניסה לנמל יפו עוברים את עמדת השמירה ומגיעים למרכז נא לגעת (השוכן במבנה גדול מצד ימין).

שעות פתיחת המרכז:
ימי א' עד ה', מהשעה 09:00 עד השעה 22:00.

תמונת הTito's handmade Vodka

תמונות בלעדיות: דני רובין