יקבי כרמל מרחיבים את השיווק של Tito's handmade Vodka

 Tito's handmade Vodka
הוודקה הנמכרת ביותר בארה"ב יוצאת לפעילות שיווקית מקיפה בישראל, בהתאם לאסטרטגיה הגלובלית.
Tito's handmade Vodka, עשויה בעבודת יד, מיוצרת מתירס, ולא מחיטה או שעורה כמקובל, מה שמעניק לה טעם מתוק במקצת, והופך אותה גם לוודקה ללא גלוטן.
זוהי וודקה צלולה עם ניחוח מתוק של תירס, טעם חלק וגוף מלא. הצלילות והחלקות של טיטו'ס היא הביטוי הנקי ביותר של המוצר, והיא אחד מסוגי הוודקה שניתן לשתות נקי וללא טעמי לוואי!
הזיקוק נעשה באמצעות מכלי זיקוק מסורתיים מנחושת, בדומה לשיטה בה מיוצרים הקוניאק והסינגל מאלט האיכותיים ביותר. הוודקה עוברת זיקוק שש פעמים וסינון דרך פחם פעיל, מכיוון שעל פי הניסויים שערך טיטו זוהי כמות הזיקוקים הנותנת את התוצאה המושלמת. טיטו'ס היא וודקה איכותית, חלקה וצלולה המזוקקת בזיקוק דודי מסורתי וייחודי.

רשמי טעימה שלי : 

הנוזל, צלול וחסר צבע. במתקפה ראשונה באף ניתן למצוא עקבות עדינים של פחם ודגן קלוי ולאחריהם ניחוחות מתקתקים של תירס מתוק, מחית דגנים מתוקה וטבק מקטרת. לפה, הכניסה מעושנת וחרוכה. הטעם? קל, נקי, טוב, מתוחכם כמו שוודקה טובה צריכה להיות. המיד-פאלט מעט "שמנוני", עם "צמיגיות" חצי מתקתקה המגיעה כנראה מהתירס, עוצמתית ועגולה. הטעם המסיים טעים "שמנוני" ומאוד נעים.

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל:

"אנו שמחים להרחיב את פעילות מותג וודקה טיטו'ס בישראל, בהמשך להצלחה הגלובלית מ- 134 מדינות בעולם. המותג, הנמכר ביותר בארה"ב ונחשב היום לטרנד הגדול בעולם, תפס תאוצה בארה"ב ובעולם, ונחשב כיום למותג הוודקה פרימיום הצומח ביותר בארה"ב.
"אנו יוצאים בשורת מהלכים לחיזוק והשקת המותג בישראל. קהל המטרה אליהם אנו פונים הוא דור המילניאלס, גילאי 25 – 40, חובבי וודקה ומי שמעריך אלכוהול איכותי ומוכן להתנסות במוצרים חדשים, וכן צרכנים הקונים בערוץ המתמחה, לרבות חנויות אלכוהול, ברים וכדומה.
וודקה טיטו'ס תיכנס לברים, מסעדות ובתי מלון ונגדיל גם את נקודות המכירה של המותג בישראל. במקביל, אנו משקיעים בבית הספר לברמנים 'זמן אמיתי' עם סדנת טיטו'ס ייחודית במסגרת קורסי הפרמיום של בית הספר. הסדנה מוצעת גם לחברי המועדון של בית הספר. כמו כן, בהתאם לפעילות הפילנטרופית של וודקה טיטו'ס בעולם, גם בישראל המותג יקודם באמצעות אירועי תרומה לקהילה וחבירה לעמותות התואמות את תפיסת המותג."

Tito's handmade Vodka

וודקה טיטו'ס יצאה לדרך בשנת 1996 עם החלטתו של בראט בטלר המכונה "טיטו בברידג'", גיאו-פיזיקאי חובב וודקה מאוסטין, טקסס, שהוא רוצה לייצר את הוודקה הטובה ביותר בעולם, וודקה חלקה וטהורה. לאחר ניסויים רבים, באותה שנה הוא החל לייצר ולשווק את הוודקה שלו בעצמו.
כמו המרשם של הוודקה, גם ציוד הייצור תוכנן על ידי טיטו בעצמו, על פי שרטוטים של מזקקות מימי האיסור על שתיית אלכוהול.
כדי להבטיח את האיכות, הוא בחר בשיטת ייצור בזיקוק דודי מסורתי במקום בתהליך זיקוק רציף כמו בסוגי וודקה רבים אחרים.
המזקקה של "טיטו" הייתה מזקקת הבוטיק (craft distillery) הראשונה בארה”ב. מאז קמו לה מתחרים רבים, וכיום קיימות בארה”ב מאות מזקקות כאלה. לדברי Wine Spectator למותג וודקה סופר פרמיום טיטו'ס יש חלק מכריע בהתפתחות ענף זה בארה"ב.
בשנת 2001 שלח טיטו שני בקבוקים מתוצרתו לתחרות World Spirits Competition, שם הוא זכה בשתי מדליות זהב בהחלטה פה אחד של חבר השופטים, כשהוא גובר על 71 מותגי וודקה אחרים. בעקבות זכייה זו החל הזינוק במכירות של וודקה סופר פרמיום טיטו'ס.
הבקבוק הצנוע עם התווית הפשוטה, שעוצבו גם הם על ידי "טיטו" עצמו, ממחישים את נחישותו של טיטו להתמקד בעיקר – איכות הוודקה – ולא להשקיע בסמלים חיצוניים שרק מייקרים את המשקה.

פרסים וציונים:
• ציון 95 – Wine Spectator, 2014
• פרס מותג / מזקקת השנה לשנת 2014 ב Wine Enthusiast –
• מדלית זהב כפולהSan Francisco World Spirits Competition, 2001
• UCC Chairman’s Trophy for World’s Best Vodka Tonic, 2010 Ultimate Cocktail Challenge

המלצות הגשה:
מתאימה לשתייה בפני עצמה, או כבסיס לקוקטיילים רבים. הטעם המתוק הוא יתרון מבחינה זו.

אחוז אלכוהול: 40%

מחיר מומלץ לצרכן של וודקה טיטו'ס:
119 ₪ לבקבוק של ליטר .
100 ₪ לבקבוק של 700 מ"ל.