חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יקבי כרמל והשף עומר מילר משיקים: מארז "ארק כרמל" מיוחד לכבוד פורים

יקבי כרמל, משיקים לכבוד חג הפורים, מארז ארק מיוחד, שנוצר בשיתוף פעולה עם השף עומר מילר, אחד השפים המובילים והיצירתיים בישראל. המארז כולל בקבוק ארק כרמל ומתכון חדשני למנת סלמון מיוחדת, המשתלב קולינרית עם טעמו של הארק.

המארז כולל:

בקבוק ארק (700 מ"ל)
2 כוסות צ'ייסר
מתכון למנת סלמון שרקח במיוחד השף עומר מילר

השף עומר מילר: "שיתוף הפעולה עם ארק כרמל, היה עבורי מסע קולינרי חדשני ומהנה, בו גילינו עולם חדש של טעמים. יחד יצרנו מתכון חגיגי ומיוחד שיגרום לכם לחייך קצת גם בימים קשים אלה, ולהיזכר ברגעים נעימים של ביחד".

ארק כרמל יוצר על בסיס מתכון מסורתי העובר מדור לדור, מכיל כוהל מלס בתוספת תמצית אניס טבעית, מופק מרכיבים טבעיים ומזוקק בקפידה על פי ידע, מסורת וניסיון רב שנים שנצבר ביקבי כרמל מאז ועד היום.

כשרות: בד"צ הרב רובין לימות השנה, כשל"פ בד"צ בית יוסף.

המלצת הגשה:

עם מים וקרח או בתוספת מיצים טריים, לצד מנת סלמון

מחיר מומלץ לצרכן של "ארק כרמל": 60 ₪.

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות היין המתמחות ברחבי הארץ

אודות יקבי כרמל

יקבי כרמל הוא היקב האהוב והמוביל בישראל מאז ועד היום, כ- 140 שנים מבלי לפספס אף בציר אחד כל השנים. יקבי כרמל מטפחים כרמים במיטב אזורי היין בישראל, עם 108 משפחות כורמים, ועיקר פעילותם היא מתוך היקב המרכזי וההיסטורי בזיכרון יעקב.

היקב הגדול והמוביל של המדינה, שממשיך להשתדרג ולעבור מהפך בעשורים האחרונים, מייצר כיום יינות בסדרות שונות, במגוון איכויות ורמות מחיר, הזוכים בפרסים ותעודות הוקרה בתחרויות בארץ ובעולם כולו.

יקבי כרמל

קרדיט תמונות: איל קרן סטודיו לצילום קולינארי

שתפו!

Facebook
WhatsApp
Scroll to Top