חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בראש השנה, וגם בכל השנה, אין כמו יין מבורדו חברת שקד ממליצה על 2022 Château Talmont white לשולחן החג. בורדו קלאסי במחיר נוח לכבוד ראש השנה וחגי תשרי ה'תשפ"ג – ה'תשפ"ד 2023

חברת שקד ממליצה להוסיף לשולחן החג בקבוק של 2022 Château Talmont white – בורדו לבן קלאסי מהנה, במחיר משתלם. בראש השנה, וגם בכל השנה, אין כמו יין מבורדו , לכבוד ראש השנה וחגי תשרי ה'תשפ"ג – ה'תשפ"ד 2023.

משפחת מורגה מטפחת כרמים באזור האנטר דו מר ("בין הנהרות") בבורדו מאז המאה ה-18. ג'רמי, שמנהל את האחוזה משנת 2005, נולד וגדל אל תוך עולם היין וירש ממשפחתו את התשוקה והאהבה העצומה לתחום ואת החיבור לאזור היין המפורסם.
כשהחלו הוריו לנהל את היקב היו ברשותם 60 דונם כרמים בלבד. כיום, אחרי שנים של עבודה קשה, מטפחת המשפחה 4,000 דונם כרמים ומספר יקבים באזור. בשטחי שאטו טלמון 1,770 דונם שנטועים בזני הענבים האופייניים של בורדו, מרלו, קברנה סוביניון וקברנה פרנק באדומים, סוביניון בלאן וסמיון בלבנים.

2022 Château Talmont white 

רשמי טעימה שלי: בהיר ופריך עם אופי אבן ומלון. גוף בינוני. רענן וטָרִי.

הרבה פירות יער, רעננות ועסיסיות. בעל גוף בינוני, עם טאנינים עדינים מאוד ומיקוד מְלוּטָשׁ.

אזור גידול: בורדו, אנטר דו מר

הרכב זני:: ענבי סוביניון בלאן (85%), ענבי סמיון (12%), ענבי מרלו בלאן (3%)

תהליך יצור: בציר מכני, הגעה מהירה ליקב וסחיטה עדינה. התירוש עובר השריה קרה על המשקעים למיצוי ארומות וטעמים ותסיסה במכלי נירוסטה מבוקרי טמפרטורות לשמירה על הרעננות והארומטיות.

על היין: בעל גוון זהוב עדין וניחוחות אופייניים של פרי הדר ופריחה. בורדו לבן קלאסי בעל אופי צעיר ורענן, מאוזן ומהנה למדי.

אלכוהול: 12%

טמפרטורת הגשה מומלצת: 8-10°C

מחיר מומלץ לצרכן: 60 ₪

בסדרת Chateau Talmont קיימים גם יין אדום ורוזה

ניתן להשיג בחנויות היין המובחרות

תמונה: יח"צ

שתפו!

Facebook
WhatsApp
Scroll to Top