חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חדש, מוגז ומוגזם! "Mr Zeltser" משקה סודה אלכוהולי מתסיסת שמרים טבעית, בטעם עדין של פרי ללא סוכר, ללא פחמימות, ללא צבעי מאכל, דל קלוריות וללא חומרים משמרים

ההארד זלצר הישראלי הראשון מגיע מהמבשלה של האחים אסף ודן לביא, ממייסדי ובעלי בירה מלכה, בדמותו של "Mr Zeltser". "Mr Zeltser" הנו משקה סודה אלכוהולי מתסיסת שמרים טבעית, בטעם עדין של פרי, דל קלוריות (31 קל' ל100 מ"ל), דל גלוטן (פחות מ20 PPM), ללא סוכר, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים. על הפיתוח של המשקה עמלו במבשלת הבירה הצפונית במשך למעלה משנתיים. מפיצוח תהליך הייצור הלא פשוט ועד דיוק הטעמים ואיזונם.

המשקה מגיע בשלושה טעמים: תפוז מדמם, מנגו צ'יל, ליים קרימינלי, מוצע למכירה בבקבוקים, פחיות ומחבית מזיגה והוא עתיד לכבוש אותנו בסערה.

הארד זלצר, סודה אלכוהולית, זו קטגוריות האלכוהול בעלת הצמיחה הגבוהה ביותר בארה"ב בשנים האחרונות, עם מכירות שעולות משנה לשנה. המוצר בעל שלושת המרכיבים: מים מוגזים, אלכוהול ותמצית טעם טבעית הוא דל קלוריות ומתאים במיוחד לקיץ.

על פיתוח המותג אמונים אסף לביא וגלעד דרור (מנכ"ל בירה מלכה) ביחד עם ברוקן פינגאז, קולקטיב אמנות הרחוב החיפאי, שציוריו מתנוססים על קירות מבנים ובתוך גלריות ברחבי העולם, שיצרו את "Mr Zeltser" ואת השפה המיתוגית שלו.

"Mr Zeltser" הוא דמות אמורפית שיכולה לקבל כל צורה, להיות כל דבר, להגיד כל דבר אבל לא להגיד כלום.

אסף לביא, מנכ"ל ובעלים: "כמו שבירה מלכה הייתה חלוצה והביאה את הבשורה של מבשלות הקראפט לארץ, אני מאמין שגם "Mr Zeltser" יהיה חלוץ בבניית הקטגוריה של ההארד זלצר בישראל."

"Mr Zeltser" הוא אגדה בחייו ובחייו אגדה, הוא לא משם ולא מפה. "Mr Zeltser" איש מפתח, ידו בכל ויד כל בו. איש מוגז. איש מוגזם. מיקסולוג. אסטרונום. הוא פירות משמיים עם שפריץ של חלום. קל-קלוריות, טבעי, עם טיפה של טירוף. משאיר כתם של צבע, בצבע שקוף. יש הרבה כמוהו, וכמוהו אף אחד. הוא הכי טוב ביחד, וביחד לבד. הוא חד, הוא חידה, הוא כוכב, הוא יקום. הוא אומר הכול, אבל לא אומר כלום.

מכיל 4.4% אלכוהול.

כשר.

מחיר מומלץ לצרכן: 12 – 14 שקלים.

להשיג בחנויות, בברים ומסעדות

אתר: mrzeltser.co.il | אינסטגרם: Mr Zeltser | פייסבוק

 "סיפור של מבשלת מלכה החל בשנת 2006, מתוך אהבה לטבע ורצון לקדם את תרבות הבירה בארץ. אסף לביא, שהיה בעליהם של שני פאבים בתל אביב, עזב את העיר הגדולה ליישוב האקולוגי כליל, והחל לבשל בירה בכמויות קטנות במושב עמקה. הבירות הראשונות שבישל אסף עברו סדרת טעימות אצל אנשי מקצוע מתחום הקולינריה. לאחר שגובשו המתכונים באופן סופי, העמיס אסף ארגזים של מלכה אדמונית, מלכה בהירה ומלכה כהה על הטנדר ועשה את דרכו לחלוקה בתל אביב. בשנת 2008 התמקמה המבשלה בקיבוץ יחיעם, למרגלות מבצר עתיק, בתוך נוף גלילי מול הים. בחצר של המבשלה נפתחה לה "חצר מלכה" בה ניתן לבקר בסופי שבוע וליהנות ממגוון בירות מלכה טריות, אוכל טעים ונוף קסום".

בירה מלכה

04-994-1577 054-871-3311 [email protected]

התמונות מאושרות לשימוש ללא תמורה, באדיבות מיסטר זלצר.

שתפו!

Facebook
WhatsApp
Scroll to Top