חיפוש
Close this search box.

יקב תבור "אדמה" סוביניון בלאן 2021, "אדמה" קברנה סוביניון 2018, לכבוד ראש השנה תשפ"ג וחגי תשרי

יקב תבור מאמינים שיין טוב, מתחיל את דרכו עוד בכרם. לכן, כל כרמי היקב הם כרמים אקולוגיים. יקב תבור הוקם ב-1999 על ידי 4 משפחות כורמים ותיקות מכפר תבור. מיקב קטן, צמח יקב תבור לאחד היקבים המובילים בתעשיית היין הישראלי בזכות עשייה יצירתית, חקלאות אקולוגית ויין איכותי. היקב, צופה אל הנוף הגלילי של הר תבור, אחד האיזורים הפוריים ביותר לגידול יין בישראל, וכרמים של יקב תבור פרוסים בכל רחבי הארץ: מרמת הגולן ועד מצפה רמון. פריסה זאת, מאפשרת להכין יינות מגוונים, בהשפעת תנאי קרקע וגידול שונים. ב-2012, חרת יקב תבור על דגלו את נושא האיזון האקולוגי. מאז ועד היום, כל כרמי היקב הם כרמים אקולוגיים, בהם נעשות פעולות מגוונות להשבת האיזון הטבעי לסביבת הכרם בשיתוף עם החברה להגנת הטבע, וכמובן – התנשמת." יקב תבור "אדמה" סוביניון בלאן 2021, "אדמה" קברנה סוביניון 2018, לכבוד ראש השנה תשפ"ג וחגי תשרי.

יקב תבור "אדמה" סוביניון בלאן 2021

רשמי טעימה שלי: צבע, קש חיוור בכוס, צצלול עם שוליים בוהקים. באף, ניחוחות טריים של גרידת ליים, עשב חתוך, אשכולית לבנה ותווים של פלפל שחור סדוק. בחך, מבנה החומצה מרענן ומצריך לגימה נוספת (או כוס, או בקבוק) עם טעמים של ליים ואשכולית לבנה, למון גראס ופרחי שומר. הגימור חלק ונקי, עם חומציות מתמשכת ותווים של מינרליות.

סוג היין: לבן יבש

הרכב זני: ענבי סוביניון בלאן המגיעים מכרמי היקב למרגלות הר תבור.

תיאור היקב את היין: נותנים יין משמח המתפוצץ בפה מעצמת הפרי הטרופי עם חמיצות מרעננת המאזנת את הפרי המתפרץ.

בקבוק: 750 מל"ל

פקק: אלומיניום "מכסובב"

אלכוהול: 11.5%

ידידותי לטבעונים

טמפרטורת הגשה מומלצת: 4°C

כשרות: כשר לפסח למהדרין. לא מבושל. סד"צ איגוד רבנים. בד"צ בית יוסף. בהשגחת הרב אבני עובדיה רבנות כפר תבור. בהשגחת "חרדים". K P

מחיר מומלץ לצרכן: 56.00 ₪.

יקב תבור "אדמה" קברנה סוביניון 2018

רשמי טעימה שלי: מתחיל בצבע עשיר וניחוחות חסרי מעצורים של דובדבן שחור, פטל ודומדמניות. בחך, היין מספק מרקם שכבות עשיר של טאנינים בינוניים וטעמים של פירות שחורים, שימור פטל וקקאו, עם גימור מונע תבלינים.

סוג היין: אדום יבש

הרכב זני: ענבי הקברנה סוביניון מגיעים מכרמי היקב בגליל.

תיאור היקב את היין: יין עוצמתי המעמיד במרכזו פרי עסיסי, בועט ומסעיר.

התיישנות: 12 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי.

טמפרטורת הגשה מומלצת: 16°C

פקק: שעם

בקבוק: 750 מל"ל

כשרות: כשר לפסח למהדרין. לא מבושל. סד"צ איגוד רבנים. בד"צ בית יוסף. בהשגחת הרב אבני עובדיה רבנות כפר תבור. בהשגחת "חרדים". K P

מחיר מומלץ לצרכן: 59.90 ₪.

יקב תבור

כתובת: יקב תבור, שד’ קקל, כפר תבור
04-6760444

קרדיט תמונות הבקבוקים: מאתר היקב

שתפו!

Facebook
WhatsApp
Scroll to Top