חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חדש ממבשלת אלכסנדר: מארז מעוצב המכיל רביעיית אלכסנדר בלונד בנפח 330 מ"ל, הבירה הנמכרת ביותר של מבשלת אלכסנדר, בצורה זמינה ונגישה יותר לרכישה כמאגדת.

"אלכסנדר בלונד" היא בירה ממשפחת ה-ALE והיא פרשנות של מבשלת אלכסנדר לסגנון ה-Blonde האנגלי, עם עושר הטעמים והניחוחות, אך בהגשה יותר קלילה המתאימה למזג האוויר והטמפרמנט הישראלי. ל-Blonde צבע זהוב בהיר, ניחוח פירותי ואיזון מדויק בין מרירות הכשות למתיקות הלתת.

אלכוהול. 5.3%

מחיר מומלץ לצרכן למארז רביעייה: 50 ₪.

להשיג בסניפי רשת 'מגה ביתן' ברחבי הארץ ובאתר האונליין.

אודות בירה אלכסנדר

אלכסנדר היא מבשלת בירה בוטיק ישראלית, שהוקמה בשנת 2008 עם מטרה ברורה: לייצר בירה קראפט ישראלית מעולה, שתעמוד בשורה אחת עם מיטב המבשלות בעולם. המבשלה מייצרת בירה טרייה, לא מסוננת ולא מפוסטרת במגוון סוגים וטעמים נפלאים.

הבירה מיוצרת מחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר, בשיטות בישול מתקדמות ובכמויות קטנות שמאפשרות הקפדה ושליטה מלאה באיכות.

אלכסנדר היא בירת הקראפט הישראלית היחידה שזכתה כבר מספר פעמים במדליות זהב באולימפיאדת הבירה בגרמניה, מה שפך אותה לבירה הישראלית הטובה בעולם.

על בירת קראפט

בירת הקראפט היא הטרנד החם ביותר בשוק הבירה בארה"ב, ומהווה כ- 25% מהיקף צריכת קטגוריה הבירה. מדובר במשקה "בעבודת יד" המאופיין בעיקר בבישול במבשלות קטנות שכוללים טעמים חדשניים וסגנונות מיוחדים מה שלא מתאפשר בייצור מאסיבי והמוני של מבשלות גדולות ומסחריות. הטרנד המדהים שכולל מגוון אדיר של סגנונות מבירות פירותיות וקלילות ועד לבירות כבדות ועשירות התפשט בשנים האחרונות גם בישראל, וגרר הקמה של מבשלות קראפט רבות ברחבי הארץ.

"הקמנו את בירה אלכסנדר עם חזון של יצירת בירה ישראלית מעולה שתעמוד בשורה אחת עם מיטב המבשלות בעולם. אנחנו מגישים בירה טרייה, לא מסוננת ולא מפוסטרת במגוון סוגים וטעמים נפלאים.
בירה אלכסנדר היא הבירה הישראלית היחידה שזוכה במדליות זהב באולימפיאדה של הבירה בגרמניה ולכן אנחנו גאים להגיד שהבירה שלנו היא הבירה הישראלית הטובה בעולם".

בירה אלכסנדר

074-7034094
[email protected]
רחוב צבי הנחל 13, פארק תעשיות, עמק חפר

קרדיט צילום: איל קרן צילום קולינארי

שתפו!

Facebook
WhatsApp
Scroll to Top