אירוע טעימות ביקב נבו יום שישי, 26.06.2020, החל משעה 9:00 – אחרי זמן רב שלא קיימו אירועי השקת יינות יקב נבו מזמין את הקהל הרחב לאירוע טעימות מיוחד ופותח את שעריו בימי שישי למבקרים באופן קבוע

בסוף השבוע האחרון של חודש יוני יתקיים אירוע טעימות יין ביקב נבו שבמושב מטע. באירוע, המיועד לחובבי יין וללקוחות היקב, ייפתחו מגוון יינות היקב ותתאפשר רכישה של היינות במחירים מיוחדים. בין היינות שיוגשו באירוע: קברנה סוביניון 2018, בלנד 2018, מרלו 2017 ורוזה 2019. בנוסף לצד היינות יוגשו גם לחמים מיוחדים וגבינות בוטיק עם מוסיקה חיה ברקע.

המבקרים באירוע ייחשפו ליינות היקב, למקום ולסיפור המיוחד של דודה לאה, הדודה של נבו, הבעלים, ואשה עוצמתית ומרשימה, שהניעה את תהליך הקמת היקב. "שנים לא קיימנו אירועים מהסוג הזה" אומר נבו, המייסד והיינן, דור שלישי במושב מטע. "במהלך משבר הקורונה, כל כך התגעגענו לארח והרגשנו צורך לחגוג את החזרה לשגרה, את היכולת שלנו להזמין אנשים, לשמח אותם ולהפגיש אותם עם היינות שלנו. היום, יותר מתמיד, אנחנו רואים ששום דבר לא ברור מאליו. מכאן החלטנו גם לפתוח את היקב למבקרים בימי שישי, דבר שלא נהגנו לעשות לעבר, וגם לקיים את האירוע הזה ולהזמין את כולם אלינו "הביתה" לבוא, להכיר, לטעום ולהנות."

יקב נבו הוקם באופן רשמי בשנת 2002 וכיום מיוצרים בו כ-14,000 בקבוקים מענבים שגדלים בכרמי מושב מטע. הגפנים מהם מפיקים את היין נטועים בגובה של כ-700 מטר. טעמם הייחודי של הענבים נובע משילוב של שמש חמימה, לילות קרירים, קרקע עשירה במינרלים וגשמים. צורת הגידול של הגפנים מאפשרת מתן תשומת לב לכל אשכול ואשכול, כך שמתקבל פרי מרוכז יותר בעל טעם עשיר וצבעים עזים לייצור יין איכותי.

יקב נבו

אירוע טעימות
יום שישי, 26/6/2020
החל מהשעה 9:00

ביקב נבו,

משק 57, מושב מטע

שעות פעילות:
א-ה – לפי תאום מראש.
ו’ – עד שעתיים לפני כניסת השבת
סגור בשבת

האירוע ללא תשלום אך בתיאום מראש בטלפון

052-6071780