מה נשתה הלילה הזה? יקבי כרמל מחדשים לשולחן חג הפסח עם יינות איכותיים במחירים שווים לכל כיס ובגדלים מגוונים: • השקת SelecteD לבנים ואדומים בציר 2019 • השקת יינות לבנים לסדרת Private Collection בציר 2019 • השקת מרלו 2018 Private Collection באריזת מגנום 1.5 ליטר • השקת שרדונה 2019 Private Collection באריזה מוקטנת 375 מ"ל

חג הפסח מעבר לפינה וההכנות לליל הסדר כבר בעיצומן. אבל אחרי הניקיונות, הבישולים והארגונים אפשר להירגע בערב שכולו משפחה, אוכל טוב, שירי חג והרבה מאוד יין – לפחות ארבע כוסות על פי מצווה. ואם כבר מצווה, אז למה שלא ננצל את ערב החג לחגוג עם טעימות של מגוון יינות משובחים ולהתאימם למנות הערב? השנה מזמינים אתכם ביקבי כרמל לגוון את בקבוקי היין על השולחן כך שכל אחד מהאושפיזין יוכל ליהנות מהיין המועדף עליו או לגוון בין ארבע סוגים לפחות.

יפתח פרץ, יינן ראשי של יקבי כרמל מוסיף גם טיפ עבור שולחן עם מספר בקבוקי יין שונים: "אל תחכו עם פתיחת בקבוק היין הנבחר להמשך הערב. אני ממליץ לחלוץ את כל הבקבוקים כבר בתחילת הערב ולתת להם לנשום, כך הם יהיו מוכנים עם טעמם הנפלא לשלב השתייה, ושיהיה לחיים".

סדרת SelecteD– היינות הכי ישראליים

ביססה את מעמדה לאורך השנים כסדרת יין מובילה, המעניקה תמורה גבוהה למחירי היין הנוחים. בסדרה מגוון יינות וזנים: אדומים, לבנים, סמוקים ומוסקטו. יינות בעלי אופי צעיר, פירותי ורענן. המגוון ואופיים הנגיש של יינות סדרת Selected המותאמים לחיך הישראלי מאפשרים לכל אחד ליהנות מכוס יין במגוון הזדמנויות, שתייה אישית, ארוחה משפחתית ובכל אירוע ואירוח.

יינות הסדרה הם יינות עסיסיים, שכיף לשתות אותם, "יינות לשתות ולא יינות לטעום".

בארץ נמכרים כל שנה כ-3 מיליון בקבוקי Selected. 

יינות הסדרה:

האדומים – קברנה סוביניון, קברנה סוביניון מרלו, מרלו, אדום חצי יבש.
לבנים ורוזה – אמרלד ריזלינג קולומברד, סוביניון בלאן, רוזה, מוסקטו.

סדרת היינות זוכה להכרה בינלאומית – לאחרונה זכתה סדרת SelecteD בתחרות DECANTER היוקרתית במדליית ארד ובציון לשבח על SelecteD סוביניון בלאן 2018 וקברנה סוביניון 2017 (בהתאמה) ובמגזין Wine Enthusiast זכתה הסדרה לדירוג BEST BUY.

חדש! בציר חדש לסדרתSelecteD

יקבי כרמל משיקים את בצירי 2019 של הסדרה האהובה SelecteD, אשר מחירה מאפשר כמעט לכל נפש בישראל לרכוש יין טוב ואיכותי לשולחן החג.

"תנאי מזג האוויר בשנה החקלאית שהשפיעה על בציר 2019 היו נוחים מאד", מסביר היינן הראשי יפתח פרץ. " החורף עם ריבוי גשמים ומנות קור, תרם לתרדמה טובה של הגפנים ולהתעוררות אחידה. הבציר החל יחסית מאוחר לפי לוח השנה הלועזי, אך בדיוק בזמן לפי לוח השנה העברי".

מחיר לצרכן: סדרת SelecteD: שקלים 30 ₪.

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות היין המתמחות.

סדרת Private Collection – סדרת היינות עטורת המדליות

סדרת יינות ותיקה ואיכותית, המיוצרת משנות השמונים, זוכה לפופולריות רבה בקרב בתי האב בישראל ומוכרת למעלה מ-1 מיליון בקבוקים בשנה בממוצע. יינות סדרת Private Collection זוכים בשנים האחרונות לשבחים רבים בזכות איכות היינות הגבוהה והתמורה למחיר שהיא מעניקה.

הסדרה הפכה לזוכה קבועה במדליות זהב בתחרויות Best Value.

כמו כן, סדרת Private Collection הנה הסדרה המובילה בקטגוריית המחיר שלה.

יינות בסדרה: האדומים – קברנה סוביניון, מרלו, שיראז, קברנה סוביניון-מרלו.

הלבנים – שרדונה, סוביניון בלאן, אמרלד ריזלינג קולומברד, מוסקט ומוסקטו.

היינות האדומים של סדרת Private Collection בעלי אופי מורכב ומחוספס ונוכחות בולטת,

היינות הלבנים של סדרת Private Collection בעלי חומציות גבוהה ותומכת, רעננים ומתאימים לאוכל.

סדרת Private collection עטורת שבחים בשל איכות היינות והתמורה למחיר שהיא מעניקה.

ב2019 זכתה הסדרה במדליית זהב לקברנה סובhניון 2017 (הקברנה הטוב ביותר עד 79 ₪) בתחרות BEST VALUE זאת בהמשך לרצף הזכיות של הסדרה בתחרות במשך שנים. במקביל זכתה הסדרה במדליית ארד לקברנה סובhניון 2017 בתחרות Decanter היוקרתית

לרגל החג בו נהוג להביא יין כמתנה או לארח את המשפחה המורחבת, משיקים יקבי כרמל בציר חדש ליינות הלבנים בסדרת Private Collection – בציר 2019 וכן ממשיכים להיות קשובים לצרכנים ומשיקים מגוון גדלים של בקבוקים למגוון צרכים, החל מבקבוק בגודל מגנום של ליטר וחצי וכלה בבקבוק אישי של 375 מ"ל.

חדש לפסח! Private collection מרלו 2018, בבקבוק מגנום (1.5 ליטר)

יקבי כרמל משיקים לראשונה בקבוק מגנום מפואר (ליטר וחצי) של Private Collection מרלו 2018, המעניק יין איכותי באריזת נוחות משפחתית לחג הפסח. היין בעל אופי מורכב בעל נוכחות בולטת, בוגר ומחוספס, ארומטי המתאפיין בניחוח דובדבנים , סיגליות ותבלינים ומתאים לשילוב עם מנות בשר ועוף.

מחיר מומלץ ליינות סדרת Private Collection מגנום (1.5 ליטר) – 80 שקלים ₪.

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות היין המתמחות.

חדש לפסח! Private collection שרדונה 2019, בבקבוק 375 מל'
יקבי כרמל מחדשים ומשיקים בקבוק אישי בגודל 375 מ"ל של יין Collection Private מסוג שרדונה, המצטרף לבקבוקים המוקטנים של יינות אדומים בסדרה.Private collection שרדונה 2019 הינו יין ארומאטי המתאפיין בניחוחות תפוח עץ ירוק טרי ופרי טרופי ובחמיצות מאוזנת ומרעננת, גוף בינוני עד מלא וסיומת מאוזנת. היין בעל חומציות גבוהה, רענן ומתאים לשילוב עם ארוחות קלות או מנות פתיחה.

מחיר מומלץ ליינות סדרת Private Collection שרדונה 2019 וקברנה סובניון 2018 בגדול אישי: (375 מ"ל) – 20 ₪.

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות היין המתמחות.

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל מוסיף ואומר: " Private Collection מרלו באריזת מגנום מפואר תאפשר לאורחי הסדר ליהנות מבקבוק משפחתי גדול ולחלוק יחד את הברכות סביב השולחן. לצידם אנו מציעים יינות מוקטנים באריזה אישית (חצי בקבוק) 375 מל', המיועדים לכל מי שאוהב לגוון ולשלב בכל ארוחה יינות לבנים ואדומים המותאמים לכל מנה, מבלי הצורך לפתוח יותר מדי בקבוקים, וליהנות מטעימות של כמה יינות בשולחן החג."

אודות יקבי כרמל
יקבי כרמל הוא היקב האהוב והמוביל בישראל מאז ועד היום, 138 שנים מבלי לפספס אף בציר אחד כל השנים. יקבי כרמל מטפחים כרמים במיטב אזורי היין בישראל, עם 108 משפחות כורמים, ועיקר פעילותם היא מתוך היקב המרכזי וההיסטורי בזיכרון יעקב. כמו כן, יקבי כרמל הנם הבעלים של יקב יתיר בתל ערד.
היקב הגדול והמוביל של המדינה, שממשיך לעשות שדרוג ולעבור מהפך בעשורים האחרונים, מייצר כיום יינות בסדרות שונות, מיינות שולחניים מיינסטרים ועד ליינות סופר פרימיום, המייצגים את אזורי היין הטובים בישראל וזוכים להצלחות מקומיות ובינלאומיות רבות, ולפרסים ותעודות הוקרה בתחרויות בארץ ובעולם כולו.

יקבי כרמל

קרדיט צילום: אייל קרן צילום קולינארי