לשנה חדשה ומבעבעת יקבי כרמל ממשיכים לחדש ומשיקים את SPARKLING MOJO יינות עם טוויסט מבעבע במיוחד לחגיגות השנה החדשה! ההשקה תלווה בקמפיין רחב במדיה תחת הסלוגן: 'מבעבע בקטע אחר'

בערב חגיגי במיוחד נוצץ, מבעבע ורב משתתפים, הזמינו בכירי יקבי כרמל קבוצה גדולה של בלוגרים של צרכנות, מדיה של יוצאי חבר המדינות, וכן, גם כתבי יין ואלכוהול לחגוג עמם ערב משמח של SPARKLING MOJO יינות עם טוויסט מבעבע במיוחד לחגיגת השנה החדשה. המטרה ברורה. והיא הנגשת היינות הללו לכולם. לצעירים, למבוגרים, וכל מי שרוצה ליהנות ממשקה מבעבע, משמח, עם תכולת אלכוהול לא גבוהה יחסית, ועם קריצה מפנקת בדמות החצי יבש עם רמיזה מתקתקה. 

בהמשך להשקה המוצלחת של MOJO, סדרת יינות המותאמת במיוחד לדור המילניום הצעיר, יקבי כרמל מרחיבים את הסדרה ומשיקים את SPARKLING MOJO – זוג יינות מבעבעים (אדום ולבן) חצי יבשים (11.5%-12% אלכוהול) בסגנון הלמברוסקו האיטלקי.

היינות מושקים לקראת חגיגות השנה האזרחית החדשה ובהמשך למגמה העולמית של עלייה בצריכת יינותמבעבעים, המשפיעה גם על הצרכן הישראלי החוגג את השנה האזרחית החדשה עם יינות מבעבעים וארומטיים במחירים נוחים ואידיאליים לאירוח ולרגעי שמחה משותפים.

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל: "הרחבת סדרת MOJO וההשקה של היינות המבעבעים תחת אותו מותג, מאפשרות לנו לתת מענה, לכלל צרכני הקטגוריה ולדור המילניום המחפשים יינות מבעבעים, טעימים וארומטיים עם תו איכות של יקב בעל ניסיון ובמחירים נגישים. היינות החדשים והסדרה בכלל מאפשרים לצרכנים לחגוג את השנה החדשה בדרך שיבחרו, בין אם לארח או להתארח, בין אם מסיבה במפגש חברים או בערב רומנטי זוגי, ולהביא יין עם טוויסט שהופך כל אירוע למיוחד ולחגיגי"

סדרת SPARKLING MOJO מפגישה זנים וסגנונות שונים ומשלימים, המתאימים לטרנד המבעבעים עם טוויסט עדכני. לעיצוב האופנתי של SPARKLING MOJO המבוסס על אייקון החיוך המזוהה עם סדרת MOJO, נוספה נראות יוקרתית של פקק שמפניה שנותן את אותו אפקט ה"WOW" בפתיחת הבקבוק המאפיין יינות מבעבעים.

הסדרה כוללת שני יינות, לבן ואדום חצי יבשים:
SPARKLING MOJO לבן: יין קליל, פרחוני ומשמח, בעל 11.5% אלכוהול
SPARKLING MOJO אדום: יין ארומטי, פירותי וטעים, בעל 12% אלכוהול

יינות סדרת SPARKLING MOJO ישווקו במחיר מומלץ של 30 ₪ וניתן להשיגה ברשתות השיווק וחנויות היין ברחבי הארץ.

על סדרת MOJO
יקבי כרמל, היקב המוביל בישראל, מחדש עם סדרת יינות חדשה וייחודית הפונה לדור המילניאלס (צרכני העתיד) תחת השם MOJO – MOMENTS OF JOY (רגעים של שמחה) עם טעמים נגישים ,עיצוב צעיר וטרנדי ושפה תקשורתית ייחודית ומבודלת.

סדרת MOJO MOMENTS OF JOY מביאה לידי ביטוי את העושר שנוצר ממפגש לא צפוי של זנים , סגנונות וטעמים המפתיעים. הסדרה כוללת בלנד לבן עם עקצוץ של גוורץ, קברנה סובניון עם טוויסט מתוק, יין מבעבע אדום בסגנון למברוסקו, יין מבעבע לבן בסגנון למברוסקו.

על יקבי כרמל
יקבי כרמל הוא היקב האהוב והמוביל בישראל מאז הקמתו לפני 137 שנים בהן לא החמיץ אף בציר. היקב ההיסטורי הגדול של המדינה התחדש, עבר מהפך ומייצר כיום יינות במגוון איכויות ורמות מחיר, הזוכים בפרסים ותעודות הוקרה בתחרויות בארץ ובעולם כולו.