לרגל חג השבועות 'יקב סגל' משיק: יין שרדונה מסדרת Free Run, בציר 2018

חג השבועות כבר בפתח ואיתו פתיחת עונת היינות הלבנים, שילוו אותנו גם לאורך הקיץ ואין כמו לפתוח את החגיגה שכולה בסימן לבן עם יין איכותי וצונן…לרגל חג השבועות 'יקב סגל' משיק: יין שרדונה מסדרת Free Run, בציר 2018.

יינות סדרה Free Run מופקים מהחלק המובחר ביותר בחומר הגלם – קליפת הענב העשירה בצבע, טעם וארומה הייחודיים לזן ולכרם ומקור הענבים בכרמי ההר הגבוהים בגליל העליון ובירושלים. ע"י סחיטה עדינה בלבד של הקליפות לאחר התסיסה, מתקבל היין העסיסי ביותר ולו טאנינים רכים ומבנה קטיפתי. ביין זה אין שימוש כלל בסחיטה חזקה אשר עלולה להוביל למרירות ולעפיצות.

יקב סגל שרדונה סדרת Free Run , בציר 2018

רשמי טעימה שלי: באף, מאפיינים של תפוח ירוק, אפרסק לבן ולימון עשיר וקרמי, עם נגיעות תיבול אלון. בפה, מרקם קריספי, עם פרי טרי. רושם ראשוני של עושר פרי, עם נגיעות חמאתיות קרמיות, חולפות ומתחלפות מהר לתווים של דבש ושקדים קלויים, עוברות לנגיעות טרופיות, של אננס לימון וקרם ברולה. היין רענן בחיך, עם מינרליות שהיא בהירה ונקייה, מושכת עד לסיומת שופעת חיוניות חן ואופי של גרידת לימון.

היין הלבן הראשון בסדרת Free Run המושק כשנה לאחר השקת הסדרה המצליחה.

רשמי טעימה מטעם היקב: היין הרמוני ושלם, מינרלי ורענן, עם ארומה טרופית עוצמתית ונגיעות עץ אלון קלוי המוסיף מורכבות ועושר טעמים ליין יוצא דופן זה.

ה Free Run – הוא החלק המשובח ביותר שמגיע מהסחיטה הראשונית והעדינה של קליפות הענב. את החלק הזה הפרידו התסיסו ויישנו על השמרים ("Sur Lie") בחביות עץ אלון צרפתי למשך 6 חודשים.

מחיר מומלץ לצרכן : 65 ₪.

כשרות: כשר בהשגחת הרבנות הראשית לישראל.

הסדרה תשווק בחנויות היין ונקודות השיווק המתמחות ברחבי הארץ.

יקב סגל