לקראת החג מציעים ביקבי כרמל סדרות יינות איכותיים לכל כיס: סדרת היינות SELECTED בציר 2018 סדרת היינות המוערכת Private Collection 2017 ולכבוד הפסח חדש על המדף: סדרת "SELECTED" מבית יקבי כרמל מתחדשת כחלק ממהלך מיתוגי כולל של "יקבי כרמל"

 

סדרת SELECTED בציר חדש 2018. יפתח פרץ, היינן הראשי של יקבי כרמל:  "יינות סלקטד הלבנים של בציר 2018 מתאפיינים בארומטיות נעימה והרמונית והיינות האדומים מתאפיינים בצבע טוב ובמרקם מלא ועשיר וזאת בעקבות עונת גידול הגפן בבציר 2018, אשר התאפיין בחורף חם עם מעט מנות קור אשר הקשו על התעוררות אחידה של הגפן מתרדמת החורף שלה. כמו כן, אביב גשום עם מספר אירועי גשם במהלך פריחת הגפן והחנתה, תרמו ליבול נמוך משמעותית בחלק מן הזנים, ובעיקר בענבים הלבנים. יבול נמוך יחד עם קיץ שהתאפיין בטמפרטורות מתונות יחסית תרמו להבשלות אחידות, מהירות וטובות, עם נתוני סוכר טובים וחמיצות טבעית מצוינת." וסדרת יינות איכותית הזוכה לפופולריות רבה בקרב בתי האב בישראל ומוכרת למעלה מ-1 מיליון בקבוקים בשנה בממוצע. הרי אלה יינות סדרת Private Collection הזוכים בשנים האחרונות לשבחים רבים בזכות איכות היינות הגבוהה והתמורה למחיר שהיא מעניקה. הסדרה הפכה לזוכה סדרתית בתחרויות Best Value. כמו כן, סדרת Private Collection  הינה הסדרה המובילה בקטגוריית המחיר שלה. היינות האדומים של סדרת Private Collection בעלי אופי מורכב ומחוספס ונוכחות בולטת, היינות הלבנים בעלי חומציות גבוהה ותומכת, רעננים ומתאימים לאוכל.  היינות בסדרה: האדומים – קברנה סוביניון, מרלו, שיראז, קברנה מרלו. הלבנים – שרדונה, סוביניון בלאן,  אמרלד ריזלינג קולומברד, מוסקט.

סדרת SELECTED בציר חדש 2018.

סדרת SELECTED  ביססה את מעמדה לאורך השנים כסדרת יינות מובילה בישראל, המעניקה תמורה גבוהה למחירי היין הנוחים. בסדרה מגוון יינות וזנים: אדומים, לבנים, סמוקים ומוסקטו. יינות נגישים בעלי אופי צעיר, פירותי ורענן. המגוון ואופיים הנגיש של יינות סדרת SELECTED  מותאמים לחיך הישראלי מאפשרים לכל אחד ליהנות מכוס יין במגוון הזדמנויות צריכה אישית, ארוחה משפחתית ובכל אירוע ואירוח. יינות הסדרה הם יינות עסיסיים, שכיף לשתות אותם, "יינות לשתייה ולא יינות לטעימה".

*ניתן לרכוש את היינות של סדרת SELECTED ברשתות שיווק נבחרות במחיר מומלץ של 30 ₪.

סדרת Private Collection בציר 2017.

סדרת יינות איכותית הזוכה לפופולריות רבה בקרב בתי האב בישראל ומוכרת למעלה מ-1 מיליון בקבוקים בשנה בממוצע. יינות סדרת Private Collection זוכים בשנים האחרונות לשבחים רבים בזכות איכות היינות הגבוהה והתמורה למחיר שהיא מעניקה. הסדרה הפכה לזוכה סדרתית בתחרויות Best Value. כמו כן, סדרת Private Collection  הינה הסדרה המובילה בקטגוריית המחיר שלה. היינות האדומים של סדרת Private Collection בעלי אופי מורכב ומחוספס ונוכחות בולטת, היינות הלבנים בעלי חומציות גבוהה ותומכת, רעננים ומתאימים לאוכל.  היינות בסדרה: האדומים – קברנה סוביניון, מרלו, שיראז, קברנה מרלו. הלבנים – שרדונה, סוביניון בלאן,  אמרלד ריזלינג קולומברד, מוסקט.

* ניתן לרכוש את היינות מסדרת Private Collection  ברשתות שיווק נבחרות.

מחיר מומלץ לצרכן: 40 ₪.

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל אמר היום: "החלק הארי של מכירות היין השנתיות בארץ מתבצע בחגי ישראל, בהם עולות מכירות היין בכ-40% – 50%, ההשקעה הכספית ביינות, המוערכת למשפחה לקראת החג, נעה בין 250 ₪ ל- 500 ₪. מהסקר שערכנו עולה כי לכ-23% מצרכני היין בישראל חשוב מחיר היין בלי להתפשר על האיכות ולכן אנו מציעים ללקוחותינו את סדרות סלקטד ופרייבט קולקשן העונים בדיוק לצורך זה: יין איכותי במחיר נגיש."

זאת ועוד:

"יקבי כרמל" משיקים מראה חדש לסדרת היינות המובילה והנמכרת ביותר בישראל, סדרת "SELECTED" , כחלק ממהלך השקת שפה מיתוגית חדשה ל"יקבי כרמל". הלוגו החדש, משלב עברית אנגלית, תוך הבלטה של סמל המרגלים, והצורה האובלית שלו, יוצרת מדליה בגווני זהב המוטבעת בחלק העליון של התווית. התווית החדשה של סדרת "SELECTED" משקפת את ערכי היקב והסדרה נותנת מענה של יינות איכותיים נגישים. סדרת "SELECTED"  ביססה את מעמדה לאורך השנים כסדרת יינות מובילה בישראל, המעניקה תמורה גבוהה למחירי היין הנוחים. בסדרה מגוון יינות וזנים: אדומים, לבנים, סמוקים ומוסקטו. יינות נגישים בעלי אופי צעיר, פירותי ורענן. המגוון ואופיים הנגיש של יינות סדרת "SELECTED"  המותאמים לחיך הישראלי מאפשרים לכל אחד ליהנות מכוס יין במגוון הזדמנויות צריכה אישית, ארוחה משפחתית ובכל אירוע ואירוח.  יינות הסדרה הם יינות עסיסיים, שכיף לשתות אותם, "יינות לשתייה ולא יינות לטעימה".סדרת SELECTED עם נראות חדשה של יקבי כרמל ובמחיר מומלץ לצרכן: 30 שקל.

הלוגו החדש והשפה המיתוגית החדשה עוצבו ידי הסטודיו 'נאו גרופ' בבעלות פיליפ בולקיה. הקונספט העיצובי החדש של יקבי כרמל מתמקד בשפה אחידה המוטבעת כלוגו בראש תווית הסדרות השונות. שפה זו תאפשר לצרכן הסופי לזהות את יינות היקב ברשתות השיווק. התוויות החדשות משדרות את ערכי היקב והסדרות האהובות, יינות איכותיים, בטעמים מגוונים אשר מעניקים תמורה טובה בעד הכסף.

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל: " סדרת "SELECTED" ביססה את מעמדה לאורך השנים כסדרת היינות הנמכרת ביותר בישראל, המעניקה תמורה גבוהה למחיר. אופיים הנגיש של יינות סדרת "SELECTED"  מותאמים לחך הישראלי ומייצגים אותו. סדרת "SELECTED" היא הראשונה להוביל את מהלך המיתוג של יקבי כרמל. לוגו המדליה המוזהבת עם המרגלים הינו סימן ההיכר של היקב, מה שיוצר בולטות ונראות אחידה בנקודות המכירה."

את סדרת היינות  SELECTED ניתן לרכוש ברשתות שיווק נבחרות.

מחיר מומלץ ליינות: 30 ש"ח.

על יקבי כרמל:

יקבי כרמל הוא היקב האהוב והמוביל בישראל מאז ועד היום, 137 שנים מבלי לפספס אף בציר אחד כל השנים. יקבי כרמל מטפחים כרמים במיטב אזורי היין בישראל, עם 108 כורמים, ומפעילים ארבעה יקבים: היקב המרכזי בזכרון יעקב, יקב אלון תבור בגליל, יקב קאיומי בגליל העליון ויקב יתיר בתל ערד.

היקב ההיסטורי הגדול של המדינה, שממשיך להשתדרג ולעבור מהפך בעשורים האחרונים ומייצר כיום יינות בסדרות שונות, מיינות שולחנים בסיסיים ועד ליינות סופר פרמיום, המייצגים את אזורי היין הטובים בישראל וזוכים להצלחות מקומיות ובינלאומיות רבות, ולפרסים ותעודות הוקרה בתחרויות בארץ ובעולם כולו. בין הסדרות המובילות של היקב: Selected, Private Collection, הסדרה האזורית ועוד…

בקבוקי היין שליקבי כרמל נמצאים על שולחנם של רבים  מבתי ישראל ובמשך כל השנים הם מחזקים את הרגשת השמחה, החום המשפחתי, הפתיחות והאופטימיות.

סדרת SelecteD – של יקבי כרמל – היינות הכי ישראליים – סדרה שביססה את מעמדה לאורך השנים כסדרת יין מובילה, המעניקה תמורה גבוהה למחירי היין הנוחים. בסדרה מגוון יינות וזנים: אדומים, לבנים, סמוקים ומוסקטו. יינות בעלי אופי צעיר, פירותי, עסיסי ורענן. המגוון ואופיים הנגיש של יינות סדרת Selected המותאמים לחיך הישראלי מאפשרים לכל אחד ליהנות מכוס יין במגוון הזדמנויות, שתייה אישית, ארוחה משפחתית ובכל אירוע ואירוח. יקבי כרמל ממליצים לכבוד הפסח על יינות סדרת SelecteD – היינות הכי ישראליים.

יקבי כרמל

כתובת: רקפת 1, שוהם
טלפון: 03-948-8888

קרדיט צילום הבקבוקים: אייל קרן צילום קולינארי