פסטיבל יין – "Salute 2015" בתל אביב ! פסטיבל היין Salute 2015 יתקיים בתל אביב במתחם "התחנה" בין התאריכים: 13-14 במאי 2015 (ימים רביעי-חמישי) ואין מצב שאנחנו לא נפגשים שם !

לאחר הצלחה של הפסטיבל בצפון (חיפה) ובדרום (באר שבע ואשדוד) מגיע פסטיבל היין המיוחל למרכז. הפסטיבל מיועד לקהל מהמגזר העסקי, הפרטי, מלונאים, מסעדנים, מבקרי יין, קהל איכותי צעיר (מגיל 18 ומעלה) וקהל בוגר. מתאים לכל חובב יין אשר אוהב ומתחבר לתרבות היין או מעוניין ללמוד ולהכיר מקרוב את עולם היין.

את פסטיבל Salute 2015 בתל אביב ילוו הרכבים מוסיקליים והופעות אומנים חיות מתחילתו ועד סופו. הרכבי ג'אז (קומפאקט) עם דגש על בוסה נובה וג'אז לטיני, להקה ברזילאית בריקודים ומקצב לטיני סוחף ועוד הפתעות…  כל אלה יחד עם התאורה, התפאורה, היין, הניחוחות והמוסיקה יוצרים את האווירה הייחודית התוססת והעליזה המוכרת בסדרת פסטיבלי היין Salute.

כרטיס כניסה יזכה את המבקרים בגביע יין זכוכית יוקרתי והזמנה חופשית לטעימות של כ-120 סוגי יין בדוכני היקבים השונים (בעלות של -75 ₪ למבקרים, 50 ₪ לתושבי העיר בעלי כרטיס דיגיטל ת"א, וכן קבוצות וועדים/ 45 ₪ לסטודנטים ופנסיונרים).

במקום תיערך מכירה של יינות במחירים ייחודיים לפסטיבל, וכן שלל דוכנים מפנקים של מעדנים וגבינות מתוצרת בית של מחלבות מקומיות, שמן זית, דים-סאם, שוקולד גורמה, מאפים ועוד.

שגיא אפשטיין, מומחה יין, יזם ובעלים של החברה המפיקה ומארגנת את הפסטיבלים מציין: "אנו רואים בחשיפה והגדלה של תרבות צריכת היין בארץ נושא חשוב ומטרה הכרחית ופועלים לקידום תרבות היין בישראל לטובת כל אוהבי היין במרכז כמו גם בפריפריה, הקהל שיגיע לפסטיבל יוכל ליהנות מיין משובח ממגוון יקבים קטנים וגדולים,  להכיר את היקבים הצעירים ואת מגוון יקבי הבוטיק הפזורים בארץ, ליהנות מאווירה שמחה ותוססת ובו בזמן גם להעשיר את הידע בנושאי היין".

בפסטיבל עתידים להציג כ-30 יקבים שונים בביתנים שימוקמו במתחם האירוע, מהיקבים הגדולים והמוכרים בארץ דרך יקבי הבוטיק מהאיכותיים ביותר  וכלה ביין מיובא באריזת קרטון (הטרנד האחרון).

בין היקבים אשר משתתפים בסדרת פסטיבלי היין: יקב הר ברכה, יקב השדרה, יקב כישור, יקב טניא, יקב תשבי, יקב כינור דויד, יקב שטרן , נתיב היין, יקב ירושליים, יקב ארזה, יקב פסיפלורה, יקב אליגוטה, יקב האור הגנוז, יקב לביא, יקב פסגות, יקב דלתון, יקב עמק האלה, יקב תלמים, יקב גלאי, יקב שמיים, יקב רמאן, סוכנויות ויבואני יינות מחו"ל כגון "נתיב יין","צור", BiBoViNo, וכן יקבים גדולים יותר כגון כרמל, דלתון, תשבי, ברקן, סגל, רקאנטי, טפרברג ועוד.

בנוסף, דוכני גבינות בוטיק, מאפים מיוחדים ומעדנים מפנקים מרשת מן האדמה יפנקו את המבקרים במבחר טעימות ופלטות מעדנים מתוצרת מקומית.

רקע:

סדרת פסטיבלי היין Salute אשר זה מכבר גיבשה לעצמה שם מכובד בקרב עולם היין הישראלי ובכללם הייננים, היקבים וחובבי היין החלה את דרכה בבאר שבע (ב-2007) ומאז מתקיימת מדי שנה גם בערים תל אביב, חיפה, אשדוד ורעננה.

חברת E&M בניהולו של שגיא אפשטיין מפיקה את סדרת פסטיבלי היין Salute מזה 7 שנים כחלק בלתי נפרד מתרבות היין בארץ אשר הולכת ומתפתחת מידיי שנה במקביל לגידול בצריכת היין מתוצרת היקבים המקומיים.

עם השנים רכשה סדרת פסטיבלי היין Salute קהל מבקרים רב שהולך ומתעצם בכל שנה. כמות הקהל שמגיעה לאירוע בן יומיים נעה בין 4,000-5,000 מבקרים.

השנה מקיימת החברה סדרת פסטיבלי יין בערי מפתח לתרבות היין ברחבי הארץ: בנוסף לפסטיבל בחיפה (פברואר), בבאר שבע (מרץ) ובאשדוד (אפריל), בתל אביב (מאי) – יתקיים הפסטיבל בחודש הבא גם ברעננה (מתחם פארק רעננה -יוני 2015).

לחצו להזמנת כרטיסים