חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יקב פלדשטיין מציג לכבוד חג האהבה – הוולנטיין את היין לערב רומנטי מושלם: גרנאש רוזה, בציר 2022

השנה נציין את חג האהבה, הוולנטיין לערב מושלם ורומנטי עם יין רוזה, עוצמתי,ארומטי ומרשים – רוזה גרנאש של יקב פלדשטיין.

רשמי טעימה שלי: האף של הרוזה הזה מלא בניחוחות קסומים של אפרסק לבן, מנגו, פפאיה ופריחת דובדבן, עם רמז של אננס מיובש שמוסיף נופך של מורכבות. כשאתם לוגמים, החומציות הפריכה מעצימה את הטעמים של תפוז דם, פטל ופלפל ורוד, הכל עטוף ביין מובנה היטב וקל לשתייה. התווים המינרליים בגימור, משאירים רושם מתמשך והופכים את הרוזה הזה לבחירה מצויינת לכל אירוע קל וחומר לוולנטיינס דיי הרי הוא חג האהבה. .בערסול הכוס, האף מפוצץ בניחוחות משכרים של דובדבנים, פטל אדום, תותים בשלים ורמז לאבטיח בגימור מפואר, מעורר תיאבון ויוקרתי. זהו באמת רוזה ייעודי בסגנון פרובאנס עשוי במקצועיות מקסימה של פלדשטיין.

גרנאש רוזה של יקב פלדשטיין עשוי מזן ענבי גרנאש ארומטיים בעלי טעמים פירותיים ונהדרים, שגדלו בכרם פקיעין בגליל העליון המערבי, ניתן למצוא ענבי גרנאש בעלי רבדי טעם, פירותיים ואבניים מפורטים ומובחנים ומכרם נטור שברמת הגולן בו ניתן למצוא ענבי גרנאש, בעלי מאפיינים פירותיים זניים מובהקים, עם נטייה קלה לחיזור מעושן ואלגנטי. כרמים אלה נטועים על אדמות סלעיות ובזלת מעל סלעי גיר. הענבים, אשר מיועדים מראש לשם ייצור הרוזה, עברו דילול ירוק נרחב בכרם, ונבצרו מוקדם בעונה, סמוך לסיום הבוחל, לקבלת רוזה קל גוף וחדור חומציות טבעית. ביקב, נפרד חלק מהענבים מהתירוש במיידי והחלק האחר עבר השריית זגים קרה במיוחד בטרם הופרד התירוש. מחצית מהיין תסס בתסיסה ספונטנית בכדי לשים דגש על גיוון ניחוחות ביין מתון ורך.

רשמי טעימה מטעם מהיקב: זן גרנאש, רוזה, בציר 2022, יקב פלדשטיין, הוא יין אלגנטי, בעל ארומת תות אדום טרי, עם ניחוחות פרחוניים רכים של תותים ופטל ועשבוניות נעימה, מפגין רעננות וחדשנות עם טעמי פרי נקיים, במרקם חד, דק ומספק.

אלכוהול: 12%
כשרות: כשר לפסח לא מבושל הופרשו תרומות ומעשרות ללא חשש טבל וערלה על פי היתר מכירה בהשגחת הרב אלמשעלי יוסף רב המועצה מרום הגליל.

טמפרטורת הגשה מומלצת: 9°C-12°C

מחיר מומלץ לצרכן: 99 ₪.

ניתן לרכוש בחנויות היין הנבחרות ובאתר BLEND.

קרדיט תמונות: יח״צ

שתפו!

Facebook
WhatsApp
Scroll to Top