חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בירה אלכסנדר משיקה: 'אלכסנדר fest' בירת לאגר איכותית בסגנון Festbier

בירה אלכסנדר, ממבשלות הקראפט הראשונות בישראל, משיקה את 'אלכסנדר fest', בירת לאגר קראפט כחול-לבן, בסגנון Festbier גרמני קלאסי המוכר בעיקר מפסטיבל הבירה הגדול בעולם – אוקטוברפסט.
מדובר בבירה אלגנטית עם מתיקות עדינה ומרירות מאוזנת. צבעה זהוב עם ראש לבן וסמיך, שתספק לחובבי הפסטיבל פלאשבק נוסטלגי ומענג.

הבירה לא מסוננת ולא מפוסטרת ולכן עשירה יותר בטעם וריח ומכילה משקע עדין של שמרים על קרקעית הבקבוק, כך שהבירה ממשיכה "לחיות" בבקבוק ונשארת טרייה ועשירה עד לשתייתה.
בימים אלו, מושקת הבירה למגוון נקודות מכירה נבחרות.

אלכוהול: 5%

מחיר מומלץ לצרכן לבקבוק 330 מ"ל: 15 ₪.

ניתן להשיג באתר האונליין ובמרכז המבקרים של המבשלה, ובחנויות יין.

אודות מבשלת אלכסנדר
מבשלת אלכסנדר הוקמה ב- 2008 בעמק חפר בסמוך לנחל אלכסנדר. חזון המבשלה הוא לייצר בירה ישראלית מעולה שתעמוד בשורה אחת עם מיטב מבשלות הקראפט הבוטיקיות בעולם. באלכסנדר מייצרים בירה טרייה, לא מסוננת ולא מפוסטרת, מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. הבירה מיוצרת בתהליך קפדני וארוך מהרגיל המבוסס על ידע ומסורת של מבשלות איכות אירופאיות, בכמויות קטנות שמאפשרות הקפדה ושליטה מלאה באיכות. הבירה של מבשלת אלכסנדר היא מהמעוטרות ביותר בקרב מבשלות הבירה בישראל. כמו כן, בירה אלכסנדר היא היחידה שזכתה במדליות זהב באולימפיאדת הבירה בגרמניה, מה שהפך אותה לבירה הישראלית הטובה בעולם!

בירה אלכסנדר

שעות פעילות
ימי א’-ה’ בשעות 9:00-16:00
ימי ו – 9:00-15:00
כתובתנו
רחוב צבי הנחל 13, פארק תעשיות, עמק חפר
דואר אלקטרוני
[email protected]
טלפון
074-7034094

קרדיט צילום: רונן מנגן

שתפו!

Facebook
WhatsApp
Scroll to Top