מהדורה מיוחדת של "Giacobazzi" לחגיגות השנה האזרחית החדשה Giacobazzi Modena Lambrusco לבן חצי יבש מבעבע בבקבוק כחול בשילוב קונפטי זהוב וחגיגי

לרגל חגיגות השנה האזרחית החדשה, משיק המותג Giacobazzi מהדורה מיוחדת של למברוסקו מבעבע לבן חצי יבש, בבקבוקים בצבע כחול' בשילוב קונפטי זהוב חגיגי, באווירת חגיגות השנה החדשה. העיצוב החגיגי של הבקבוק תואם לרוח חגיגות סוף השנה, המתאפיינות באווירת גלאם, לבוש נוצץ ומשקאות מבעבעים.
Giacobazzi הינה סדרת יינות מבעבעים בסגנון למברוסקו בעלי 9% אלכוהול. היינות מיוצרים באיטליה בשיטת שארמט (Charmat) מענבי למברוסקו ומונטה-ריקו. היקב ממוקם במודנה שבחבל אמיליה באיטליה, אזור הנחשב ללב הלמברוסקו האיטלקי המקורי. מאז 1794, משפחתו של Giacobazzi מייצרת יין למברוסקו על פי המסורת האצילית ביותר, עם מותגים כמו Gavioli, Donelli ו- Giacobazzi משפחת Giacobazzi הקדישה דורות שלמים לטיפול בכרמים והפקת יינות ובחלוף הזמן, הפך השם Giacobazzi לשם נרדף ללמברוסקו. בשנת 1958 החליט אנג'לו Giacobazzi, יחד עם בנו אנטוניו, להרחיב ולשפר את המרתף המשפחתי הקטן, והפך במהרה לנקודת התייחסות בייצור. של למברוסקו ואיכות יינות מבעבעים. יקב Giacobazzi ממוקם בנוננטולה, במחוז מודנה, עיר המפורסמת בזכות האוכל הטוב שלה ובהיותה מקום הולדתם של דמויות כמו אנצו פרארי ולוצ'יאנו פברוטי. היינות מסדרה זו מתאימים למגוון רחב של אפשרויות צריכה: אפרטיף וארוחות קלות, ומסיבות.

Giacobazzi Modena Lambrusco

סוג היין: Lambrusco לבן מבעבע חצי יבש

תיאור היקב את היין: בעל ניחוחות עשירים של פרחים ופירות ומתיקות מעודנת,

אלכוהול: 9.5%.

יש לאחסן במקום קריר.

טמפרטורת הגשה מומלצת: ºC11 – ºC8

מחיר מומלץ לצרכן: 30 ₪.

עוד בסדרת היינות של Giacobazzi:

למברוסקו אדום חצי יבש – יין חצי יבש, בעל צבע אדום עמוק. היין בעל ניחוח פרחוני נפלא עם רמזים של תות שדה ודובדבני מרשינו. הטעם החצי יבש מאוזן באופן נעים על ידי הרעננות, ומבליט את טעמי הפירות האדומים.

טמפרטורת הגשה מומלצת: ºC13 – ºC10

למברוסקו רוזה חצי יבש – יין בעל צבע ורוד מבריק, ניחוחות של פרחים עם רמזים של סיגליות. הטעם אלגנטי ופירותי, חצי יבש עם סיום של פירות אדומים.

טמפרטורת הגשה מומלצת: ºC11 – ºC8

* מחיר מומלץ לצרכן: 30 ₪.

ניתן לרכוש בחנויות וברשתות השיווק ולהזמין באתרי האונליין של רשות השיווק המובילות וחנויות היין הנבחרות.

יקב Giacobazzi
היקב המשלב מסורת וחדשנות מאז 1958, נמצא בלב חבל אמיליה רומניה שבצפון איטליה. היקב מתמחה מעל 50 שנה בייצור יינות תוססים – למברוסקו מזנים שונים, וכן מוסקטו ופרוסקו המגיעים מאזורים אחרים באיטליה. היקב מייצא את תוצרתו לכל רחבי העולם מאז שנות ה-70. בעלי היקב מאמינים שיין הוא הביטוי האולטימטיבי של האזור שבו הוא גדל ושל האנשים שגרים בו, ולכן מתייחסים בכבוד רב למסורת, יחד עם הקפדה על איכות וחדשנות. עבור יקב Giacobazzi יין הוא אמנות.

Giacobazzi

קרדיט צילום: איל קרן סטודיו לצילום קולינארי