חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בעקבות הביקוש ועצומה מצד הצרכנים, היא חוזרת ובמהדורה מוגבלת- גולדסטאר מותג הבירה האהוב והנמכר ביותר בישראל, מחזיר למדפים את: גולדסטאר בלאק רוסט, במהדורה מיוחדת ובכמות מוגבלת!

בשנת 2010 הושקה מהדורה מיוחדת של בירה גולדסטאר בלאק רוסט.
מדובר בבירה המורכבת משעורה הולנדית משובחת שעברה קלייה ממושכת, המעניקה לבירה ארומות של קפה חזק וקרמל, וטעם של שוקולד מריר.
מאז ובאופן עקבי, קיבל המותג אלפי פניות מצד הצרכנים להחזרת גולדסטאר בלאק רוסט.

אביב בן זיקרי, מנהל שיווק גולדסטאר: "מאז שהבירה ירדה מהמדפים לפני כעשור קיבלנו באופן עקבי בקשות וממש בתחילת 2020 אף עצומה של צרכנים שביקשו להחזיר את המהדורה המיוחדת. לאחר מחשבה והשקעה גדולה של צוות הבירה ובראשם הברומאסטרית של המותג מרינה זלצר, אנו גאים להחזיר את הבירה האהובה כמהדורה זמנית ובכמות מצומצמת. למי שמכיר וגם למי שטרם זכה, מחכה מוצר שיעניק חווית גולדסטאר ייחודית. אנו בגולדסטאר מאמינים בחדשנות הן ברמה המוצרית והן ברמת המותג עצמו כמובן תוך כדי שמירה על על חווית הגולדסטאר הקלאסית האהובה. שנת 2022 הולכת להיות שנה של הפתעות בגולדסטאר. אנחנו מעריכים ומודים לכל הלקוחות על נאמנותם למותג ומבטיחים להמשיך לחדש ולהפתיע גם בהמשך."

טמפו, יצרנית גולדסטאר– הבירה הנמכרת ביותר בישראל, מחזירה למדפים את גולדסטאר בלאק רוסט, בירה שיוצרה בשנת 2010 וחוזרת במהדורה מיוחדת ובכמות מוגבלת.

גולדסטאר בלאק רוסט הינה בירה לאגר כהה מאוד עם גיזוז בינוני וראש קצף קרמי, המכילה 4.7% אלכוהול עם מרירות וארומה שוקולדית, קרמלית ופריכה. הבירה המיוצרת בתהליך של שלושה שבועות, עשירה בנוסטלגיה וטעמי לתת קלוי בכמות גדולה יותר משל גולדסטאר רגילה.
הבירה עם רמיזות עישון לצד קרמליות מאוזנת, כל אלה מעניקים חוויית גולדסטאר ייחודית.

בירה גולדסטאר בלאק רוסט תושק במהדורה מיוחדת ובכמות מוגבלת, ותוצע בחנויות האלכוהול הנבחרות, באתר בלנד וברשתות השיווק הנבחרות.

אודות בירה גולדסטאר
"גולדסטאר" היא הבירה הנמכרת והמועדפת ביותר בישראל. בשנה אחת נמכרים למעלה מ-40 מיליון בקבוקי גולדסטאר בארץ, והמותג בעל נתח שוק של כ- 15%. גולדסטאר היא בירה שפותחה בשנת 1950, היא מוגדרת כבירת לאגר כהה ולה טעם וארומה ייחודיים. גולדסטאר מכילה 4.9% אלכוהול גולדסטאר מיוצרת לפי מתכון בן 70 שנה, בתהליך מסורתי המקנה לה את טעמה העמוק.

מחיר מומלץ לצרכן של שישיית בירה גולדסטאר בלאק רוסט: 36 ₪.

ניתן להשיג את גולדסטאר בלאק רוסט בחנויות האלכוהול וברשתות השיווק הנבחרות ברחבי הארץ.

קרדיט צילום: אייל קרן צילום קולינארי

שתפו!

Facebook
WhatsApp
Scroll to Top