יקב דלתא ממליץ על יין הדגל אומגה פיוז'ן 2017 לכבוד ראש השנה וחגי תשרי תשפ"א.

יקב דלתא ממוקם בלב הגליל העליון צמוד למושב דלתון ,מוקף בכרמיו האיכותיים אל מול הרי הגולן והחרמון. את היקב הקימו שלושה חברי ילדות ממושב דלתון, חקלאים בנשמה ואוהבי יין. ההשראה של שלושת החברים. "נתינה והשקעה בכרם וביקב עושה את החיים שלנו! וממה שאנחנו מקבלים אנחנו יכולים להתפרנס". החזון שלנו-תוצאה של יצירה מושלמת המתאימה לכולם, המושפעת ומעוצבת ברובה ממה שהיינן והכורם מקבלים מהטבע. יינות האיכות של היקב מופקים מענבים אשר גדלו בכרמי היקב וטופחו ע"י צוות הכורמים הוותיק, המוכשר והמקצועי שלנו. יינות היקב מבטאים את הטרואר הייחודי של מרום גליל בגובה 950 מ' ומעלה ואת תהליך הייצור המוקפד בציוד מהמתקדמים בעולם. ייננים: מנשה אלגלי ויהודה כמיסה לשעבר היינן של יקב אור הגנוז. כשרות: רבנות מקומית ובד"צ העדה החרדית משהו טוב קורה שם ביקב דלתא יקב שמביא לידי ביטוי את אוצרות הטבע הגלומים בענבי מרום הגליל. כרמים וותיקים עם חלקות ייחודיות, בבעלות היקב, נטועים באדמה משובחת בגובה רב, ונהנים מאקלים מיטבי. אשכולות משובחים, הנבררים ונבצרים ידנית עם זריחה, עוברים הפרדה בהרעדה, מיון בממיינת אופטית המתקדמת בעולם, תסיסות ארוכות מאוד, ומשתבחים בחביות עץ אלון צרפתי, בנפח 300 ליטר, חדשות ואיכותיות ביותר. תהליך הייצור מוקפד במיוחד, כולל מילוי בקבוקים בטכנולוגיה האיכותית ביותר, ועומד בתקנים המחמירים ביותר. היקף הייצור של היקב כיום עומד על בערך 70,000 בקבוקים, אנשי היקב מצהירים כי בכוונתם להגדיל את ההיקף לכדי- 110,000 בקבוקים בשנה, עם הפנים לייצוא. אז מה עושים אתם שואלים? ובכן, דואגים שהיינות של היקב יגיעו אליכם. כבר ממבט ראשון, על חלק מבקבוקי היין בעיקר הלבנים, הרוזה ויין הקינוח, וכמובן יינות הפרימיום עם הבקבוק הכבד, ניתן להתרשם שהושקעה כאן מחשבה בניראות הבקבוקים על מנת למתג ולבדל אותם על מדפי חנויות היין. גם מארז הקרטון שיגיע אליכם עם בקבוקי היין של היקב, עוצב בצורה מיוחדת ומבדלת והכול בכדי להשיג מקסימום חשיפה ובולטות. יקב דלתא ממליץ על יין הדגל אומגה פיוז'ן 2017 לכבוד ראש השנה וחגי תשרי תשפ"א.

יקב דלתא אומגה פיוז'ן 2017

רשמי טעימה שלי: צבע, אדום כהה אטום לחלוטין. באף, רמזים לאוכמניות, קאסיס, שזיף בשל ודובדבן לצד נגיעות קלות למנטה, שוקולד, אלון, אדמה ותבלין. בחך, מופיע שוקולד, ריבס ופירות שחורים עם אלון מעושן ומשולב. טאנינים מלוטשים ואיזון הרמוני, המציג את הפירות העשירים של השיראז, את המבנה של הקברנה ואת הבישום הארומאטי הצבע והתיבול של הפטיט ורדו. הסיומת ארוכה. יופי של יין.

סוג היין: אדום יבש

הרכב זני: בלנד אדום העשוי מ- 36% ענבי קברנה סוביניון מכרם הרוח במרום גולן, 36% ענבי פטי ורדו מכרם כפר שמאי בגליל העליון, 28% ענבי שיראז מאזור דלתון. בציר ידני.

תיאור היקב את היין: בלנד מיוחד ונדיר עם סימפוניה מנצחת של טעמים וארומות המשלב בצורה  מושלמת בין הכרם לחבית.

אלכוהול: 14%

התיישנות: 18 חודש בחביות עץ אלון

מחיר מומלץ לצרכן: 159 ₪.

ליווי מנות אוכל: היין ילווה  בצורה מושלמת מנות בקר ועוף עשירות בטעם.

טמפרטורת הגשה מומלצת:  16°-18°C

כשרות: רבנות מקומית ובד"צ העדה החרדית

יקב דלתא 

פארק תעשייה רמות דלתון
מרום הגליל 1381000
[email protected]
www.deltawinery.co.il
Delta Winery
Dalton Industrial Park
Merom Hagalil 1381000 Israel

קרדיט תמונות: אייל קרן צילום קולינארי