חברת טמפו ממשיכה לחדש על פי טרנד הבירות ללא האלכוהול אשר ממשיך לצבור תאוצה PAULANER פאולנר, מותג הבירה הנמכר ביותר באירופה משיק את בירת החיטה האהובה והמוכרת ללא אלכוהול דל קלוריות עם 100 קלוריות בלבד ל-500 מ"ל

PAULANER פאולנר, מותג הבירה הגרמני הנמכר ביותר בכל אירופה, משיק קטגוריה חדשה בהתאם לטרנד העולמי שתופס תאוצה והצורך של אוהבי הבירה, גם ברגעים בהם אלכוהול אינו רלוונטי- בירה ללא אלכוהול פאולנר ללא אלכוהול, בעלת ארומה קלה של מאלט ועם מתיקות אופיינית לבירה החיטה המעוננת של פאולנר.

רשמי טעימה שלי: במזיגה, צבע ענבר מוזהב מאוד, עם ראש קצף לבן בוהק מעונן ומעורפל, הנוגע בגווני שמנת צפוף למדי עם יציבות פנטסטית, המצטמצמת לשולי הכוס כששובל עבה של קצף, נצמד על הזכוכית לצד מרקם בועה עדין. ארומה, לימונית משהו. חיטה, בצק לבן וקרקרים, גריסים, קליפות הדרים, שמרים, ציפורן ובננה. טעם, לימוני עם רמזים ללחם חמצמץ נגיעה מתקתקה. גוף קל עד בינוני עם אופי ונוכחות. רעננות עם תחושה המזכירה במקצת שתיית בירה שחורה. בעל אותו טעם מלא של "Weissbier" כמו אחיו הגדול: לא מסונן, מרענן וחיוני. גימור פריך / נקי למדי. מרווה צימאון לגמרי לא רע.

רכיבים: מים, כשות, מאלט חיטה קלה, מאלט מחיטה כהה, פילזנר מאלט, מינכן מאלט

חברת טמפו, היבואנית הבלעדית של פאולנר, מותג הבירה הנמכר ביותר באירופה, משיקה בימים אלו את בירת פאולנר ללא אלכוהול, בעל ארומה קלה של מאלט ועם מתיקות אופיינית לבירה החיטה המעוננת של פאולנר, המכילה 100 קלוריות בלבד ל-500 מ"ל.

בירת הדגל של מבשלת פאולנר היא Paulaner Hefe Weissbier Naturtrub , בירת חיטה מעוננת בירת החיטה הבווארית האלכוהולית הנמכרת ביותר באירופה.
כעת ניתן יהיה להשיג את אותה הבירה בדיוק ללא אלכוהול ועם 100 קלוריות בלבד ל-500 מ"ל.

הפקק הלבן והמוכר יהפוך לפקק כחול עם תווית על הבקבוק NON-ALCOHOLIC.

קטגוריית הבירות ללא אלכוהול נמצאת בצמיחה מתמדת ברחבי העולם ונותנת מענה לקהל חובבי הבירה במצבים בהם רוצים ליהנות מטעם הבירה אך הסיטואציה אינה מאפשרת צריכת אלכוהול.

פאולנר משיקים בימים אלה את בירת החיטה הבווארית האיכותית והמוכרת ללא אלכוהול כמענה לצורך של חובבי הבירה גם ברגעים בהם אלכוהול אינו רלוונטי, לדוגמא: בליינים שחוזרים הביתה עם הרכב, במהלך יום העבודה, לאחר פעילות גופנית ועוד.

יתרונות המשקה החדש רלוונטיים גם לאחר אימון גופני שכן הבירה מאזנת את הנוזלים והמלחים שאיבדתם בזמן אימון גופני יותר מכל נוזל אחר.

אורי אלדר, מנהל שיווק חטיבת הבירות בטמפו מסר: "אנו שמחים להמשיך לחדש בטמפו ולהציג את בירת פאולנר ללא אלכוהול לאחר שהיינקן 0.0 רשם הצלחה גדולה בישראל מאז השקתו לפני כחצי שנה. בירת פאולנר ללא אלכוהול רושמת הצלחה מסחררת באירופה ואנו בטוחים שכך יהיה גם אצלנו וכי הקהל הישראלי יתחבר לחדשנות ולטרנד ההולך והמתהווה בעולם כולו."

אודות בירה PAULANER :
פאולנר הוא מותג בירה בווארי המיוצר במינכן מאז 1634. פאולנר מייצרת מגוון גדול של בירות ביניהן לאגרים, ובירות מיוחדות כמו הבירות הרשמיות של פסטיבל האוקטוברפסט.
בירת הדגל של המבשלה היא הפאולנר הפה וייסביר נטורטרוב Paulaner Hefe Weissbier Naturtrub– בירת החיטה המעוננת – בירת החיטה הבווארית האלכוהולית הנמכרת ביותר באירופה.
בירה פאולנר נמכרת בעשרות מדינות ברחבי העולם, בין המדינות המוכרות את המותג ניתן למנות את כל מדינות אירופה, צפון אמריקה, דרום אמריקה, סין, סינגפור, תאילנד ועוד רבות אחרות.

*בירה פאולנר ללא אלכוהול מכילה כוהל בנפח פחות מ-0.5%

את בירת PAULANER ללא אלכוהול ניתן להשיג בחנויות האלכוהול והיין, במסעדות, בבתי קפה, בברים וברשתות השיווק הנבחרות ברחבי הארץ

מחיר מומלץ לצרכן: 8-12 ₪.

PAULANER