מנכ"ל יקב רקנאטי נועם יעקובי פורש אחרי שלוש עשרה שנים ו- 12 מיליון בקבוקים

נועם ידיד אישי שלי, איש יקר ומוערך, חף ממניירות ומשוא פנים, נעים הליכות חייכן וחבר. מסיים תפקיד אחרי 13 שנים ! ואנחנו מכירים מ- DAY ONE. ייננים באו והלכו ונועם כאן ושם וכל הזמן מחזק ומתחזק את המותג רקנאטי דוחף וממנף ושואף להצלחה. 

יניב ענבר, סמנכ"ל היקב, יחליף את יעקובי בתפקיד המנכ"ל

יו"ר היקב, לני רקנאטי: "יעקובי שותף בהפיכתו של יקב רקנאטי למותג יין מוביל בארץ עם הכרה בינלאומית רחבה";

המנכ"ל היוצא נועם יעקובי: "פורש עם תחושת סיפוק וגאווה על הכרה מקצועית והצלחה עיסקית".

נועם יעקובי, מנכ"ל יקב רקנאטי, הודיע על החלטתו לסיים את עבודתו בחברה, בתום למעלה מ-13 שנים. בתקופת כהונתו הציג היקב את מהפכת האיכות של הזנים הים תיכוניים והמשיך במגמת הגדלת היקפי הייצור בהתאם לתכנית האסטרטגית שמתווים הבעלים, לני רקנאטי ואורי שקד, מיום הקמת היקב, לפני 18 שנים.

לתפקיד המנכ"ל ימונה יניב ענבר, אשר עובד ביקב מיומו הראשון ומילא שורה ארוכה של תפקידים ביקב, האחרון שבהם הוא תפקיד הסמנכ"ל. ענבר מביא איתו היכרות עמוקה של העבודה ביקב על כל היבטיה והיכרות נרחבת עם עולם היין.
.
בהודעה על סיום תפקידו כתב יעקובי: "13 השנים האחרונות היו עבורי חוויה יוצאת דופן, שילוב של עשייה מקצועית בתחום הקרוב לליבי – היין האיכותי. אני גאה על הישגי היקב וההכרה לה הוא זוכה, ומודה לבעלים על ההזדמנות שניתנה לי להוביל את החברה, ולכל העובדים שהיו לצידי במהלך השנים. אני סמוך ובטוח שהיקב ימשיך לצמוח ויגיע לשיאים חדשים".

יו"ר היקב, לני רקנאטי: "בשמי ובשם כל עובדי היקב אני מבקש להודות לנועם על תרומתו הגדולה להישגיו הרבים של היקב בשנים האחרונות. בשנות כהונתו המשיך היקב לצמוח ולבסס את מעמדו כאחד המותגים המובילים בארץ, עם הכרה בינלאומית ופרסים רבים שיינות היקב קטפו בשנים האחרונות. כולנו מאחלים לו הצלחה רבה בהמשך הדרך".

נועם תודה לך על תקופה נפלאה ועל יינות נהדרים !

שא בירכת בהצלחה בכל אשר תיפנה !

קרדיט צילום: אייל טואג