יקב גבעות משיק 2 יינות, שרדונה קברנה רזרב 2017, ו – נווה 2017 בלנד אדום, לכבוד ראש השנה וחגי תשרי

יש לי חיבה גדולה ליינות המגיעים מהשומרון. האדמה, הענבים והעושים במלאכה הם סוד ההצלחה של יינות יקב גבעות. בלב השומרון, בנופי בראשית על מצוקי נחל שילה נישא בין הרים, כ – 800 מ' מעל פני הים, ניצב יקב גבעות. היקב משתלב כחוליה במסורת עתיקה של יצור יין באזור הררי קדום זה,ויעידו על כך מאות הגתות העתיקות הפזורות בינות לכרמים המתחדשים. היקב הוקם במטרה לייצר יינות איכות ייחודיים מתוך שילוב בין גפנים הנטועות בטרואר המאפיין את ההר המרכזי לבין ידע מקצועי וטכנולוגיה חדישה. היקב הוקם בשנת 2005 על ידי ד"ר שיבי דרורי ואמנון וייס, מתוך אהבה ליין טוב, ומתוך אמונה כי שילוב כרמים בעלי הטרואר הייחודי, המפיקים ענבים באיכות נדירה, עם הידע המקצועי של המקימים, יוביל להשגת המטרה – ייצור יינות איכות תוך שילוב טכנולוגיה חדישה עם שיטות מסורתיות. יקב גבעות הינו יקב בוטיק, השם דגש ותשומת לב אישית הניתנת לכל בקבוק ובקבוק תוך שמירה על סטנדרטים של איכות גבוהה. יקב גבעות משיק גופנה – שרדונה קברנה רזרב 2017 ו – נווה 2017 לכבוד ראש השנה וחגי תשרי.

יקב גבעות גופנה – שרדונה קברנה רזרב 2017 

רשמי טעימה שלי: באף, בשומת נאה וארומטית של פריחת תפוחים וניחוחות טריים וחדים של אוויר האביב. המרקם הראשוני הוא רך, עגול, חלק. החיך טרי. היין מתפוצץ בטעמים עשירים ומורכבים של אגס, תפוח וניל, חיך עשיר. חומציות טובה והיא פרופורציונלית היטב לגוף נדיב. הסיום מתמשך, נוגע קלות בעקצוץ, אך מוצק למדי.

סוג היין: יין לבן יבש

הרכב זני: %75 שרדונה ו- %25 קברנה סוביניון

כרמים: ההר המרכזי, גובה 700-900 מטר

תהליך ייצור: שרדונה עם יין לבן מקברנה (בלנד דה נואר), אשר תססו ויושנו במשך 8 חודשים בחביות על משקעי השמרים.

תיאור היין על פי היקב: עשיר ומלא אך רענן וארוך

יינן: ד"ר שיבי דרורי

אלכוהול: 13%

ערך קלורי ל – 100 מ"ל: 77 קק"ל

תאריך מילוי: מאי 2018

היין לא עבר תהליך סינון

מספר בקבוקים: 3500 בקבוקים

מחיר מומלץ לצרכן: 110 ש"ח.

כשר: היין כשר למהדרין מן המהדרין לפסח ולכל השנה ונקי מחשש ערלה, טבל ושביעית. לא מבושל.

יקב גבעות נווה 2017 

רשמי טעימה שלי: יין שתי ונגיש. צבע כהה אדום עמוק שוליים בוהקים. באף, ניחוחות מורמים של דומדמניות שחורות, עם עשבי תיבול מיובשים וזיתים שחורים, מלווים בארז מתובל ורמזים לטבק. חיך בינוני, עם טעמים של דומדמניות שחורות, עשבי תיבול יבשים וטבק, ארז, אדמתיות ותבלינים. טאנינים משובחים, יבשים מעט. סיומת טובה. הרבה יין בלא הרבה כסף.

סוג היין : יין אדום יבש

הרכב זני: 57% קברנה סוביניון, 31% מרלו, 12% פטי ורדו

כרמים: ההר המרכזי, גובה 700-900 מטר

יינן: ד"ר שיבי דרורי

התיישנות: 8 חודשים בחביות עץ אלון איכותי

תיאור היין על פי היקב: פירותי, רך, ונגיש.

אלכוהול: 13.5%

מחיר מומלץ לצרכן: 85 ש"ח.

יקב גבעות בע"מ.

טל: 050-7250806
www.gvaot-winery.com