חגיגות יריית פתיחת אירועי המונדיאל ברשת טיב טעם

בכירי קבוצת טיב טעם, בניהם: עדי כהן – מנכ"ל טיב טעם, יוסי שליו – סמנכ"ל סחר ושיווק ורוני גרין – מנהל מכירות ומועדון לקוחות, חגגו את יריית הפתיחה למשחקי המונדיאל , במסגרת פסטיבל הבירה שיערך החודש הקרוב, בסניפי הרשת. האירוע נערך בסניף הדגל ברמת החייל, במחלקת הבירה, שם עוצב מגרש כדור רגל ענק מ 10,000 פחיות ובקבוקי בירה. במסגרת האירוע נחשפו כ- 150 סוגי בירות מיוחדות מהארץ ומהעולם. במקום הוצב בר ענק עם 6 מסכי טלוויזיה, לצפייה במשחקי המונדיאל. האירוע כלל בין היתר: השקת בירות חדשות, טעימות וסדנת בירה שנערכה ע"י מומחה בירות בינלאומי, רועי נתנאל מחברת א.ג.ת.ד בע״מ שם הוא מנהל את "הקו-הקר".

את האירוע פתח עדי כהן מנכ"ל קבוצת טיב טעם שאמר: "אירוע זה הוא יריית הפתיחה למשחקי המונדיאל וחגיגות חודש פסטיבל הבירה שיערך בכל סניפים. במסגרת הפסטיבל יערכו לקהל הרחב טעימות של בירות מכל העולם כמו: יפן, בלגיה, ארצות הברית, גרמניה, שוויץ, הולנד, מקסיקו, צרפת ,אנגליה ועוד, מבצעים, הטבות והנחות משמעותיות".

עוד אמר כהן: "צריכת הבירה בישראל הינה מהנמוכות יחסית בעולם ועומדת על כ- 18.5 ליטר בשנה. אך, הישראלי מתחיל לפתח אנינות טעם ומחפש את הבירות המיוחדות המגיעות מחו"ל. לשם השוואה, צריכת הבירה לנפש במערב-אירופה היא של כ-66.2 ליטר בירה בנפש. עיקר הצריכה הוא בין החודשים אפריל לספטמבר".

בתום האירוע נפתח המקום לקהל הרחב לאירועים לקהל הרחב, שיערכו במהלך החודש הקרוב.

צילום: אלעד גוטמן