מינויים ביקב רקנאטי- מירב קרן-לוי קודמה לתפקיד סמנכ"ל המכירות של היקב – ליאת משען מונתה למנהלת שיווק ופיתוח עסקי – ברכות להצלחתן!

מירב קרן לוי, אשר שימשה עד כה כמנהלת השיווק והמכירות של יקב רקנאטי, קודמה לתפקיד סמנכ"ל המכירות של היקב. מירב הגיעה ליקב לפני 18 שנים, כחלק מצוות קידום המכירות של היקב, וכבר אחרי שנתיים התבלטה בכישוריה ומונתה למנהלת השיווק והמכירות. היא בנתה תשתית ענפה של לקוחות נאמנים בנקודות המכירה ובחנויות היין והייתה שותפה לגיבוש האסטרטגיה השיווקית של היקב ולפיתוח והרחבה של סל המוצרים. מינויה של מירב לסמנכ"ל המכירות של החברה הינו מינוי טבעי התואם את מדיניות היקב לקידומם של עובדים מצטיינים שצמחו בתוך החברה.

ליאת משען, בוגרת MBA במינהל עסקים, מונתה למנהלת שיווק ופיתוח עסקי של היקב. בשנים האחרונות מילאה ליאת תפקידי שיווק ברשת אסותא מרכזים רפואיים, בתפקידה האחרון שם הייתה חלק מצוות ההקמה וההנהלה של בית החולים הציבורי באשדוד, כמנהלת השיווק של בית החולים.
בעקבות התרחבות היקב והמעבר הצפוי למבנה היקב החדש בדלתון, הוחלט להגדיל את מערך השיווק ועל מנת לגבש אסטרטגיה שיווקית רחבה, להרחיב מעגלי שיתופי פעולה וייזום פרוייקטים ואירועים.

קרדיט צילום: נועם שלו

בנות ברכות!