נשף היין של Jaffa wines נשף חגיגי של יין, אוכל, מוזיקה ואנשים שישי 9 ליוני, החל מ 21:30 – רידינג 33 תל אביב

שטיח אדום בכניסה, שמלות יפות, ריחות משכרים, מוזיקת ג'אז נעימה, יינות נפלאים, אוכל טוב, תפאורה אלגנטית, ערב קיץ חמים, נמל תל אביב – כל אלה יהיו המרכיבים של נשף היין הראשון של Jaffa wines.

דולב גבעון רוטר, מי שמלווה את עולם היין כבר כמה שנים, החליט להציג יין בדרך אחרת, מהנה, נגישה ונוצצת.
זהו הנשף הראשון שנערך בארץ בנושא יין והוא יהיה חגיגה לכל החושים.

הרידינג 3 יעטה תפאורת נשף אלגנטית ומלאת סטייל, נגני ג'אז מובילים כמו ליאור יקותיאלי (גיטרה), אבי אדריאן (קלידים), יוראי אורון (בס) ויקי לוי (תופים), יג'מג'מו, וינגנו סטנדרטים אמריקאים, סווינג, בלוז, FUNK ועוד. DJ עם מוזיקה אלקטרונית קלה.
שפע של גבינות בוטיק, נקניקים בעבודת יד, לחמים טריים ומתבלים
וכוכב הערב- היין:
בנשף ימזגו לכוסות ללא הגבלה יינות נפלאים ואיכותיים מצרפת (בורגון, שבלי), איטליה (פיימונטה טוסקנה), יינות בווארים מגרמניה, ומגוון יינות בוטיק של יקבים ישראלים מובילים. היינות יימזגו לחוגגים בכל רחבי המקום – בהבטחה שלא תישאר כוס ריקה.

מי מבין החוגגים שירצה לשמוע על היין שנמזג, או לבחור יין אותו הוא רוצה ללגום, יכול להיעזר בשלושת הסומליירים שילוו את הנשף: עמרי יצחק (שבעבר ניהל תחום היין של בר היין JAJO בשרונה וכיום משמש כיועץ יין למסעדות), דניאל אלכסנדרוב (שמנהל את בר היין "לולו" בנווה צדק) ואדר ברשדסקי (שהיה בעברו הסומליה של המסעדות מול ים, מסה, קוואטרו ובינדלה)

אורחי הנשף מוזמנים לשתות, לאכול, להתמנגל, לרקוד וליהנות באמת מחגיגה של יין, מוזיקה ואנשים.

לדברי דולב גבעון רוטר: "טעימות יין יש בשפע, הרעיון הוא לקחת את היין ממקום רציני למקום של חגיגה ולייפסטייל. בנשף לא יימכר יין ולא יהיה שום דבר מסחרי. המטרה היא נטו הנאה. לפגוש אנשים יפים, לשתות יינות מובחרים שנבחרו ע"י סומליירים מובילים, לאכול אוכל טוב וליהנות ממוזיקה איכותית ומפגישות ושיחות עם האורחים– והכל בכרטיס אחד ללא הגבלה"

משתה זה הוא של מיזם של דולב גבעון רוטר- מ Jaffa Wines, המקיים בביתו ובמסעדות יוקרה, ערבי יין וגורמה שונים ומגוונים, בהנחיית ייננים, אספנים, אושיות יין, ויבואני יינות פרימיום, אשר מגיעים עם יינותיהם המיוחדים ומספרים את הסיפורים שמאחורי היינות.

הנשף יתקיים ביום שישי 9.6 ברידינג 3 בנמל תל אביב. פתיחת דלתות 21:30.
כרטיסים ניתן לרכוש מראש בלינק שבדף האירוע בפייסבוק: חפשו את האירוע: "נשף היין של ג'אפה" או את עמוד "JAFFA WINES": בפייסבוק כמו כן, ניתן גם להזמין כרטיסים בטלפון: 052-3180033. לא תהיה רכישת כרטיסים במקום.

מחיר כרטיס: 280 ₪.
נשף היין הגדול של Jaffa wines
שישי 9 ליוני, החל מ 21:30 . רידינג 3 תל אביב